Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Tak też myslałem dzięki :wink:

 

Mam Pytanie. Czy na sprzęcie Windows vista, Dual Core 2.10 gbhz, 2gb ram, karta graficzna nvidia 8200m g 512 mb ram, Pójdzie w miare na najniższych detalach Sleeping Dogs i Hitman Rozgrzeszenie? Nie mówię o grzę całkowicie bez lagów. Może się zacinać tylko nie za mocno. Uruchomiłem ostatnio Pes 2016 i Splinter Cell Blacklist. Z góry dzięki :slight_smile:

 

Czy na moim komputerze:

Asus P5N-D

Intel core duo 3.17 GHz

3Gb Ram

Nvidia geforce GTX 650

Seagate ST350032 465GB

Windows Vista Home Premium SP2

Poszła by gry The Sims 4

Sims 4 działa nawet na zintegrowanych kartach intela.

Cześć ile będę miał fps’ów w grze CS GO na tym komputerze? Procesor: Intel Core 2 Quad Processor Q6600 2,4 ghz Grafika: Radeon 5450 HD 1 GB RAM: 2 GB. Podobnież ten procesor jest w stanie uciągnać wieśka 3 na minimalnych co widziałem na YT więc możliwe jest aby mi weszła na tym komputerze FIFA 15? 

Mam ten procesor więc Ci powiem:

CS:GO - pójdzie płynnie choć karta graficzna może przytykać (zależy czysto od ustawień)

Wiedźmin 3 - da się, ale granie w to jest czystym masochizmem (10-20 fps)

FIFY nie próbowałem ale z trochę lepszą kartą graficzną powinna płynnie chodzić.

Bez podkręcania na oko będę miał +80 fps przy średnich/niskich ustawieniach? (W CS GO)

Powszechnie wiadomo, że CS: GO siedzi głównie na procesorze, ale z tym HD 5450 to się lekko zapędzasz. To jest karta do wyświetlania pulpitu.

Fifa 15 na pewno nie będzie działać płynnie. 

Posłuchajcie dostałem laptopa z poleceniem zainstaluj na nim jakieś gry

I tak oto lista co to mają być za gry

Gwiezdne wojny

O dinozaurach

o pokemonach

Symulator farmy

transformers

O smokach

i jurasic Park

Jak widać lista jest dość ogólna poza farmą i jurasick parkiem.

I mamy 2 problemy po 1 to laptop po 2 na pokładzie win 8.1

Na laptopie tych najnowszych tytułów nie odpale bo nie pociągnie

A starsze na 8 mogą nie ruszyć.

Model laptopa to http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-15-ac052nw-w8-1.bhtml

Czy ktoś może mi podać sprawdzone na 8 tytuły.

Dinozaury: może Epoka lodowcowa 3 Era dinozaurów. Mało wymagająca gierka, na pewno działa pod win 7 przy integrze HD 2500. Innych propozycji nie podam bo nie gustuję w grach o pokemonach itp, ale akurat tą instalowałem kuzynowi swego czasu.

 

Angry Birds i Bad Piggies

Gwiezdne wojny? Angry Birds Star Wars

Symulator Farmy to Farming Simulator 15/13 od Giantsa (o ile uciągnie) lub polski Symulator Farmy

Witam, czy na tym komputerze odpali Wiedźmin 2 chociaż na najniższych detalach w 1024x768?

Athlon 7550 2.8 Dual Core

4gb ram

Radeon HD 4670 512mb

http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203765738-Wymagania-sprzętowe-PC-Wiedźmin-2-

Witam chciałby się was spytać czy gra HURTWORLD pójdzie mi na tym sprzęcie :smiley: i czy wgl opłaca się ją kupować na ten komputer

Karta graficzna Nvidia geforce 9800 GT

Procesor Amd Athlon ™ x2 250  3.00GHz

4.00 Gb RAM

win 7 64-bitowy

zasilacz Chieftec 450 w

Witam, co musiałbym kupić/zmienić żeby hurtworld poszedł? I jaka byłaby cena w przybliżeniu. Pozdrawiam :slight_smile:

Mój komputer:

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GS

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz

                Intel® Core™2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz

Typ Systemu: 64-bit Widnows 7.

Zainstalowana Pamięć RAM; 2GB

 

WYMAGANIA GRY:

 

System operacyjny: Windows XP 64

Procesor 2GHz

Pamięć 4GB RAM

Karta graficzna: GeForce 460 / Radeon HD 5850 / IntelHD 4600 with at least 1024 MB video RAM

DirectX Wersja 9.0c

Cześć :slight_smile:

Poszukuję takiej dość starej gierki, w którą grałem z 10 lat temu. Widok był od boku, jak w platformówkach. Latało się takim małym statkiem i zabijało masę nieco pikselowatych ludzików, z których lała się krew. W gierkę można było grać w trybie kooperacji, a na końcu poziomu był boss. Nie jestem pewien, czy ta gra nie była przypadkiem dołączona w wersji demo do CD-Action lub Playa. Aha i zapadła mi w pamięć taka jedna scena: na trawie stał taki drewniany toi-toi i jak się go rozwaliło, to na kibelku siedział ludzik i był trochę oszołomiony całym zajściem :D. Wiem, że może w głupi sposób to opisuję, no ale każdy szczegół się liczy.

Liczę na Waszą pomoc :slight_smile:

Poszukuje gry multiplayer podobnej do tej z screena, polegała ona na przejmowaniu chyba bakterii. Każdy gracz miał jeden kolor bakterii, które się ładowały i mógł wysyłać je na bakterie inną by ją przejmować.

Gra wyglądem była niemal identyczna jak ta ze screena.

http://i.imgur.com/aRCh8dA.png

Ok mam, jest to gra Galcon 2

Tylko apeluję co do niektórych w tym temacie. Ja wiem że wymagania gry są podane wszędzie, ale jestem pewnie nie jedyny, który nie potrafi na ich podstawie i na podstawie konfiguracji mojego komputera określić czy gra będzie działać i na jakich ustawieniach. Moja wiedza o podzespołach jest bardzo nikła. Dlatego apeluję, nie wklejajcie w odpowiedzi linku do wymagań, bo nie ma to najmniejszego sensu

Ja to wcale nie rozumiem po co ten temat jest…

Dla wszystkich użytkowników forum polecam stronę http://www.systemrequirementslab.com/cyri 

Uważam, że bez sensu jest wyręczać użytkowników w szukaniu wymagań systemowych, które znajdują się w internecie. Na stronie, którą podałem wybieramy tylko grę z listy i klikamy niebieski przycisk. Potem sami dowiemy się na ile nasz komputer jest zgody z daną grą. :slight_smile:

A zauważyłeś że ta strona dość mocno przekłamuje wyniki ?

Nie raz spotkałem się z informacją że dany tytuł mi nie ruszy, a w rzeczywistości działał na najwyższych ustawieniach.