Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Wymagania systemowe danej gry należy traktować jedynie poglądowo, nie jako wyrocznie czy dany tytuł będzie działać.

Strony typu “Czy ruszy” są tak samo wiele warte jak wszelakie kalkulatory mocy zasilaczy. Sugerować się tym nie należy. 

Intel Core i3-4000m 2.4GhZ

Nvidia GeForce 820M 1GB

4GB RAM

Windows 10

Fifa 15 -> Minimalne

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 Procesor: Core 2 Quad 2.4 GHz lub odpowiednik AMD Pamięć RAM: 4 GB Karta graficzna: ATI Radeon HD 5770 / NVIDIA GTX 650 Wymagane miejsce na dysku HDD: 13 GB Pamięć karty graficznej: 512 MB

Czy pójdzie na minimalnych? Bo oczywiście nie myślę o średnich w ogóle, wiem że karta graficzna odstaje, ale czy aż tak, że nie da się grać? :wink:

Pójdzie na średnich płynnie.

Procesor słaby, karta graficzna słaba. Na minimalnych w miarę powinno działać. Fifa 16 ma niższe wymagania. 

Działa na średnich, 1600x900.

Fifa 16 ma dużo wyższe wymagania. Może miałeś na myśli 14?

Racja, chodziło o 2014.

A jak myślicie, pójdzie BF:Hardline na minimalnych, kampania? Może być nawet 800x600. Bo wszystkie najnowsze BF’y ograłem, a nowych CoD’ów to wolę nie komentować

/specyfikacja podana wyżej

Szukam gry w którą grałem kilka lat temu, ale niestety nie pamiętam nazwy. Jest to strzelanka typu call of duty (być może to jest call of duty) i pamiętam jak się zaczynała: Jesteś na lotnisku, później wchodzisz do samolotu gdzie są terrorysci, zabijasz ich i rozbijasz się tym samolotem. Później trafiasz do szpitala, przychodzi jakiś generał i daje ci misje. Nic więcej nie pamiętam, tylko kilka elementów jakichś misji. Gra była świetna i bardzo chciałbym w nią zagrać.

Nie jestem pewien czy nie chodzi Ci o Call of Duty : Black Ops.

Nie, początek jest inny. Najpeirw wchodzisz do samolotu i jakis antyterrosrysta podcina gardlo terroryscie i wbijacie do tego samolotu.

A kojarzysz może w którym roku w to grałeś ?

 

3-4 lata temu.

Witam. Poszukuję “ciekawej” gry. Jakiś klasyk, typu Gothic, Fable, Knights of the Temple. No w strzelankę też bym zagrał, typu Serious Sam, Medal of Honor Pacyfic Assualt. Gry typu Gta San Andreas też bym zagrał :slight_smile: Albo też typu _ Wiedźmin _. Znacie jakieś gry?

Pozdrawiam

To zagraj w Wiedźmina, Gtohica, Fable, KotT, Seious Sam, MoHPA i Gta San Andreas.

Z pierwszych to może zagraj w KoToR’a lub nowego Tomb Raidera a z drugich … Thief, Call of Duty, Call of Juarez. 

Poszukuję jeszcze czegoś tupu: Prince of Persia Trylogia. A i jeszcze jakąś strzelniankę typu CS

Hej, mam pytanie. Czy wiedźmin 3 poszedłby mi na najniższych ustawieniach w fullhd w ponad 30fps?

Specyfikacja komputera:

Procesor: Intel core 2 quad q8300 podkręcony do 3ghz, (chłodzenie to SilentiumPC Spartan PRO HE924v2 tak dla tych co chcą wiedzieć i mam 65C max)

Karta graficzna: MSI GTX 650 TI BOOST OC 2gb,

Płyta główna: GIGABYTE GA-G31M-ES2L

Pamięć ram:Póki co 3gb ale w niedalekiej przyszłości zakupie 4.

I dodatkowo monitor: Samsung SyncMaster P2270HD

A i jeszcze windows 7 32bit.

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź :slight_smile:

Chciałbym pograć w jakieś straszne gry na platformie Steam Podajcie tytuły gier jakie polecacie.

PS Darmowe zapomiałem dodać :slight_smile:

Amnesia  :)

A jakieś darmowe bo zapomniałem dodać :slight_smile: ?