Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Skoro tu jestem, to coś napiszę. Grałem kiedyś u (kolegi, on nie pamięta nawet jak ta gra się nazywała), w grę, konkretnie to strzelankę, co chodziło się po dżungli, nawet fajna była i bym sobie zagrał. Rok to mniej więcej, (raczej mniej) 2009. To na pewno nie było Medal of Honor Pacyfic Assualt. Kojarzy ktoś?

Crysis? Tam sporo dżungli było.

Cześć,

Na dole są wyniki wydajności m.in twojego modelu grafy http://www.notebookcheck.pl/Testy-GTA-V.140810.0.html

Cześć,

 

Witam. 

Mam pytanie: Mianowicie czy gra Dishonored na najniższych ustawieniach graficznych pójdźie mi na takim sprzęcie:

Procesor: Dual Core 2.1 gbh

ram: 2gb

windows vista

karta graficzna: nvidia 8200m g 

Wiem że wymagania minimalne są dość wysokie ale widziałem na youtube filmik na którym gość grał na podobnym sprzęcie.

No i poprosiłbym o tytuły skradanek w które zagram na podanym sprzęcie

z góry dziękuje i proszę o odpowiedź

 

Nie wyobrażam sobie gry na takim sprzęcie. Hd3000 to minimum do płynnego grania na niskich w tą grę. 8200M jest kilkukrotnie mniej wydajna. W dodatku za mało pamięci i słaby procek.

a znasz jakieś inne tytuły skradanek?

 

 

odpowie mi któś? jakieś inne tytuły skradanek potrzebuję. oprócz serii splinter cell ponieważ przeszedłem wszystkie części.

Aha no i mam nowe pytanie dotyczące tego sprzętu, który podałem. Chodzi o grę Wiedźmin 2. Kupiłem ją niedawno. zainstalowałem i uruchomiłem. niestety gdy jestem w otwartym świecie gra mi ścina, tak to działa normalnie lecz gdy chodzę i tak dalej gra zacina. Niewiem co robić. Myślałem o zainstalowaniu windows xp lecz niewiem czy to coś pomoże. a może jakiś patch mi potrzebny. sam niewiem. pomocy!

 

Co do Wiedźmina - potrzebny Ci raczej mocniejszy komputer.

dzięki 

no to w takim razie ja też mam za słabego kompa do Wiedźmina :( 

Użytkownicy. Możecie przecież sobie pobrać demo gry w tym przypadku to Wiedźmin 2, i sami ocenicie czy wam płynnie chodzi. Spodoba się Wam demo to sobie kupicie pełną wersję. Według mnie to najlepsze rozwiązanie :slight_smile:

Sęk w tym, że coraz więcej producentów gier odchodzi od publikacji wersji demonstracyjnych. 

Zawsze zostają bety- jeśli się załapiesz. Ewentualnie spróbować na piracie i potem kupić oryginał. Co do dema to zgodzę się z @rgabrysiak. Mało jest obecnie gier, które mają dema, czy też preview. Większość producentów wydaje gotowy produkt. Choć teraz coraz częściej są bety na 2-4 tygodnie przed premierą, ale nie ukrywajmy- jest mała szansa na dostanie się do bety. Chętnych są tysiące, a producent nie przewiduje bety dla tylu osób. No chyba, że są to stres testy:D Lub beta jakiegoś produktu jeśli złożyłeś preorder na daną grę.

Jak się nazywa ten Mod/Mapa

 

Nie wiem czy to to, ale tam są serwery z zobmie do cs go.

Lista serwerów mi w niczym nie pomoże, bo jakby miała mi pomóc.Wiedziałbym nazwę mapy to zaraz bym ją znalazł w warsztacie.

Wszystko opisałem tutaj: https://forum.dobreprogramy.pl/jaka-to-gra-typ-i-nazwa-526774t.html?_fromLogin=1

 

I nie, nie jest to żadna z gier, które napisałeś @piooner, bo wszystkie sprowadzają się do omijania przeszkód. W tej którą mam na myśli samemu się leciało w swoją strone (w kazdą możliwą).

W komentarzach pod YT pisało:

Być może to jest ta mapa.