Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Znacie jakieś gry podobne do Star wars the force unleashed lub ninja gaiden albo dante’s inferno?Ważne żeby były długie i na PS3.

Elo.

Poszukuję jakiejś symulacji wyścigowej. Najlepiej nową grę, z 2009/2010 roku. Najlepsze byłyby wyścigi F1 ale wiem, że takiej gry nie ma na peceta więc coś innego. Reasumując, dobre wyścigi na torze na PC. Znacie jakieś?

Witam

Poszukuję gry w stylu Left 4 Dead, Left 4 dead 2, czyli gry gdzie wali się do np. zombie i jest fajna rozwałka(dużo ciał i krwi) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Z góry dzięki

Cześć. :smiley: Poszukuję gry podobnej do Bubble Bobble Nostalgie, wiem, że nazywała się chyba Dinos coś tam… Była kiedyś w gazetce PLAY. Jeśli ktoś pamięta nazwę, proszę napisać. :smiley: Pozdrawiam. :slight_smile:

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Witam!

Szukam darmowego Mahjonga. Proszę o pomoc!

Pozdrawiam!

Tutaj masz np. jedno http://www.idg.pl/ftp/gry_1226/Kyodai.M … 42.PL.html

Oprócz tego, jeśli masz ochotę, choć nie wiem czy jest sens, pobierz sobie np. Ubuntu - system działa z płyty i tam też masz Mahjongg :slight_smile:

Pozdrawiam!

Witam poszukuję gry MMORPG (oprócz tibi) wktórej mógłbym założyć server i grać z kolegą to znaczy zakładam server kolega tworzy sobie na nim konto i gramy razem może być to gra różnego typu.

Matevos6 , counter-strike :smiley:

A bardziej jakaś gra strategiczna? Typu Strong Hold.

Age of Empires

Witam

Mam oryginalną grę “Harry Potter i Zakon Feniksa”, a jej wymagania co do ilości pamięci RAM to 256 MB.

:smiley:

Co tu duzo mowic, opisze mniej wiecej te gre bo tytulu nie znam czy cos… Pamietam jedynie z dziecinstwa te gierke jak gralem z kumplem a wiec:

byla to gierka gdzie jacys azjaci zbierali trawe sierpami i mieli takie charakterystyczne dla nich trojkatne czapki, tego wiesniaka zbierajacego trawe mogles ulepszyc w roznych budynkach w rozne formy, a te formy dawaly znow kolejne mozliwosci rozbudowania jednostki i byly tam np takie osy… Zaznaczam ze byla to strategia/rts (jakos nie widze roznicy). Prosze pomozcie bo ostatnio przy wspominaniu poczatkow naszego zadawania sie z komputerem oboje sobie o tym przypomnielismy. Wiem ze to cholernie glupie jest, ale co poradzic, inaczej bym tej gry nie znalazl. Jesli ktos ma jakies propozycje to prosze ogromnie o posta tu…

Czy na mój komp jest jakas symulacja Formuły 1?

Sprzęt w podpisie…

Mam 20 gb na dyskach wolnego…

Czy pójdzie mi Mass Effect 2 na tym komputerze?

Intel Pentium Dual CPU T3200 2.00 GHz 3 GB RAM NVIDIA MCP79MVL 256 MB

Dodam, iż Crysis idzie na najniższych, a Call of Duty Modern Warfare 2 na średnich.

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Powinno.

FlatOut 1 i 2. Jest tam też możliwy tryb wieloosobowy z innymi graczami z Internetu. (Niestety, nie mam tam uzbrojenia pojazdów ale jest za to świetna zabawa rozwalając samochody innych do tego są tam różne tryby gry)

Poszukuję jakieś gry 2D mającej możliwość gry multiplayer przez Internet chodzi mi o gry w podobie Liero, Gusanos 0.9c. (Oczywiście oprócz tibi) chodzi mi bardziej o jakieś strzelanki bardziej ale mogą też być innego rodzaju. (chodzi mi o taką aby wciągneła mnie na kilka dobrych miechów a może i nawet więcej :slight_smile: ) najlepiej abyście podali kilka gier. Za pomoc dziękuje.

Czy Battlefield: Bad Company 2 pójdzie mi na maksymalnych ustawieniach bez AA co najmniej 25 klatek na FullHD na sprzęcie takim jak w sygnaturce? Proc podkręcony do 3.1 GHz.

WItam mam pytanko Czy jesli Mam windowsa 7 to pojdzie mi F.E.A.R 2 Project Orginal

Witam pójdzie mi wiedźmin na tym kompie?

1gb Ram

karta graficzna 512 mb

2,61GHz

X2 dual core Processor 5000+