Potrzebny jest nowy router, jaki?

Tak, wiem i powtórzę, już nie jako pytanie:

Producent w specyfikacji podaje dla PoE IN 18-28 V. To jest miarodajne dla klienta i do tego musi się stosować podczas używania. To co sądzi ktoś na forum, akurat nie ma żadnego znaczenia. Cały czas mówimy o zakupie nowego sprzętu, na gwarancji, więc nie ma możliwości ingerencji bez utraty gwarancji. Konektory są ale bez ingerencji w sprzęt, nie ma możliwości podłączenia.

Nic nie musi. Działa od 10 do nawet 30V. Zresztą pierwszy standard Mikrotika zgodny z POE jest do 30V link , specyfikacja wynika z zastosowanych zasilaczy.

Że co? Ależ rozbieraj ile chcesz.

Jeszcze na żadnej plomby nie miałem, niema problemu aby otworzyć i sobie podłączyć antenkę.

Dokładnie kolega @wasabi1084 cierpi na tą przypadłość. Wdawanie się z nim w dyskusje nie ma żadnego sensu :slight_smile: Chyba, że ktoś jest masochistą :slight_smile:

1 polubienie

Mnie to po prostu bawi. :yum:

Tak na zakończenie, bo widzę, że ktoś albo udaje, że nie rozumie albo faktycznie nie rozumie, zamknięty w swoim matriksie.

Tylko ja pisałem o PoE IN a dostaję linka do PoE OUT.
Reszty nie skomentuję, szkoda czasu.

Nie tylko Ciebie, inni też mają niezły ubaw z Twoich odpowiedzi.

A jak chcesz zasilić z innego urządzenia PoE, które spełnia standard?

To dobrze, bo stanowi przeciwwagę do impertynencji jaką można zaobserwować u niektórych osób.

On nie przestanie odpowiadać. Ty musisz, jeśli chcesz tę powódź zatrzymać :wink:

Staraj się odpowiadać ze zrozumieniem i na temat a nie na każdym kroku wciskać swoje „ja”

Oki, kończę :speak_no_evil:

Postawiłem taki router znajomemu do PC po Lan, a WiFi działa bezbłędnie nawet w pokoju pod nim. Nie jest to jakiś wypas i Lan jest 100/10 ale po zmianie starego TP-Link o niebo lepiej.

WIFI tylko 2.4, lan 100, więc sprawdzi się tam, gdzie jest Internet do 100.

Uważam, że jeśli WiFi ma ograniczać się do pokoju lub trochę dalej i oglądać filmy 4K to taki router wystarczy. Nie wydaje mi się żeby rodzice byli jakoś specjalnie wymagający po za stabilnym netem.

Bierz ten, będziesz zadowolony.