Powiadomienia o nieprzeczytanych treściach na czacie

Czy można dodać opcję wyciszenia powiadomień o nieprzeczytanych treściach na czacie?
Dla osoby niekorzystającej z czata irytująca jest konieczność czyszczenia co rusz (po 5 szt) powiadomień.

4 polubienia

Gdyby było wiadome gdzie jest zapisany wątek czatu to można by go uciszyć w opcjach profilu. Niestety na razie nie znalazłem jego lokalizacji…

Proszę - uciszacz:

forum.dobreprogramy.pl##.unread-notifications:style(display:none !important)

(do adblock/ublock)

1 polubienie

Dziękuję :).
Wszystko spoko, stosuję Ublocka, ale to nie jest rozwiązanie dla wszystkich (niektórzy nie stosują blockerów).
Chodzi o to aby funkcja została zaimplementowana na forum i była dostępna dla każdego w ustawieniach powiadomień.

No to już nie moje zadanie tylko redakcyjnego speca od strony DP :wink:

To wiadome :slight_smile:
Tym bardziej że Twój filtr wycisza wszystkie powiadomienia, nie tylko z czatu.

Nie wszystkie tą klasę ma tylko czat przyporządkowaną.
(wbrew nazwie)

System wiadomości normalnie powiadomienia się pokazują i przy odpowiedziach też.
Wyłącza tylko powiadomienia czata.

1 polubienie

Czy coś działo się w kwestii powiadomień na czacie? Dzisiaj ustawiłem opcję powiadamiania dla czatu tak, jak na poniższym obrazku, ale nadal je dostaję, mimo że nikt o mnie nie wspominał.

Wtyczka jest otwarto źródłowa to sobie zrób git pull request i popraw :laughing:

Spoko, jak tylko skończę rozszczepiać atomy :wink:

2 polubienia
forum.dobreprogramy.pl##a#babble-icon-unread:after

ale nie działa na podglądzie https://github.com/uBlockAdmin/uBlock/issues/1325, trzeba wklejać do pola na własne filtry i odświeżyć i powinno zniknąć.


Po aktualizacji megafon świeci na czerwono, w uBlock / Nano Adblocker / Adguard można wymusić szary kolor:

forum.dobreprogramy.pl###babble-icon-unread > i:style(color:gray!important;)

Można też przerobić na CSS do np. Stylusa:

#babble-icon-unread:after {
   display: none !important;
}
#babble-icon-unread > i {
   color: gray !important;
}

Nowe reguły - stare można raczej wywalić / zarchiwizować:

forum.dobreprogramy.pl##.babble-unread--sidebar.babble-unread
forum.dobreprogramy.pl##.babble-unread--sidebar
forum.dobreprogramy.pl##.babble-unread

Powinna wystarczyć jedna z trzech i znowu nie będziemy widzieć ikonki o nowych wiadomościach na shoutboxie.


A jak nie używam shoutboxa i ikona zawadza:

forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar-collapsed--right.babble-sidebar-collapsed
forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar-collapsed--right
forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar-collapsed

też powinna wystarczyć jedna z trzech.

1 polubienie