Pożeracz czasu

jaka jest gra w ktora bardzo dlugo graliscie i mozna powieziec ze ni macie dosyc. poza World of Warcraft oczywiscie :stuck_out_tongue:

cała seria prince of persia oraz far cry

nie dośc ze beznadziejna gra , płatna co miesiąc , zżera czas to na dodatek uzależnia :x

Call of Duty najlepiej 2 wciąga bardzo.

ja Football menager serie uwielbiam tą gre:-D

Oczywiście 'Warcaby"i 'Szachy"

Jemu właśnie o to chodzi :stuck_out_tongue:

Mnie całkowicie wchłonęła gra: Knights and Merchants. Godzinami w nią grałem i nie miałem dosyć. :smiley:

Diablo 2 :mrgreen:

Po prostu klasyk

tez fakt kazda postacia ok 50 poziomu a barbarzynca 89 na 1.1 łatce

Gothic! !!

FIFA 07 lub 06.

Warcraft III :mrgreen:

Pfff… Tylko i wyłącznie Heroes 3!

Final Fantasy 7 :smiley:

Diablo 2 + Lord of Destruction

oGame, rok siedzenia 24h/dobę, ledwo się wyrwałem od tego (wycięty rok z życiorysu) :frowning:

heroes III, Battlefield 2142, Oblivion itd. :smiley:

Też w to równo katowałem :stuck_out_tongue:

Ale niewątpliwie najbardziej wpadłem w Heroes III

dodam jeszcze gta 1 i

a w fx fighter gralem jak kupilem 1 kompa mialem 8 lat wtedy i opierdziel za przemoc w grach :lol:

Pisanie, ze gra BBB uzaleznia, XXX nie, jest smieszne. Uzaleznic sie mozna od wszystkiego. Nawet od gry w kropki. Uzaleznienie to indywidualna sprawa kazdego czlowieka.

Bardzo dawno temu dużo pogrywałem w Wolfensteina 3D :D. Bardzo też lubiałem grać w serię GTA. Tylko ostatnia część mnie za bardzo nie przykuła.

Mnie bardzo wciągnęłą gra Prince of Persia Dwa Trony po prostu BOSKA GIERA :smiley: Dosyć długo pykałem w quaka 3 tez :)No i ostatnio troche wciągnąłe mnie Age of Empires III i Doom 3 :))