Praca dla młodzieży (szukam)

Witam!

Mam ponad 14-ście lat, chciałbym znaleźć jakąś pracę po godzinach szkolnych, żeby sobie dorobić na coś. Moglibyście mi napisać do jakiej pracy mogli by mnie przyjąć i ile jest wynagrodzenia +/- miesięcznie? Z góry dzięki

Jeśli jesteś zdolny to możesz pracować jako freelancer , oczywiście musisz mieć kogoś dorosłego który wziąłby odpowiedzialność.

Szczerze to pierwszy raz spotkałem się ze słowem “freelancer” i jak znalazłem to dziennikarz, fotoreporter, programista… sam nie wiem, możesz rozjaśnić co rozumiesz przez to pojęcie? I jakie płace są? (dziennikarz i programista odpada a fotoreporter… hmm to musi osoba mieś samochód być poinformowana co się dzieje i gdzie… nie należę do nich)

PS. Jak ktoś ma jakieś inne propozycje dla osoby co 14-ście lat skończyła to piszcie jakoś dokładnie wraz z przybliżoną płaca :slight_smile:

Z góry jeszcze raz dzięki

Zawsze możesz zająć się roznoszeniem ulotek. Płace są różne, ale przeważnie są to grosze.

Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze … :smiley: a ile na miesiąc da się wyciągnąć ?

to raczej praca jednorazowa. Nie powiem Ci jakie są stawki bo nigdy się tym nie zajmowałem.

Jakieś gazetki (reklamowe) Reala, Tesco, Auchana czy czego tam ludzie nie wymyślą jak się ukazują co tydzień to chyba nie jest jednorazowa :slight_smile: niech się ktoś wypowie kto wie ile miesięcznie da się wyciągnąć :slight_smile: Ja lecę spać będę jakoś jak wstanę (15? :P) mam nadzieję, że wątek będzie pełen :slight_smile:

Pytasz na forum ogólnopolskim a nie u siebie w mieście. Lepiej wejdź na forum Gazeta.pl Bydgoszcz czy coś w tym stylu i tam pytaj; tak poza tym to musiałbyś mieć przynajmniej szesnaście lat, tak będziesz miał problem. Lepiej się ucz.

ja kiedys roznosilem ulotki , jak znajdziesz jakas dobra firme przy kasie np pizzerie to da sie calkiem niezle wyciagnac - ja raz mialem 100 wke w 1 dzien :wink:

Ja wyciągałem 50-60zł dziennie na ulotkach. Płatne miałem 5-6zł za godzinę, lub u innego gościa 4 grosze od sztuki

Za zgodą rodziców to chyba mogę? ;] Po resztą w roznoszeniu ulotek nikt tego nie będzie kontrolował zwłaszcza, że chce sam od siebie.

Ale chodziłeś po blokach i roznosiłeś 10h dziennie i przy każdej klatce musiałeś dzwonić domofonem do kogoś, żeby otworzyli drzwi czy stałeś na jakimś rondzie i rozdawałeś? I co bardziej się opłaca 5-6zł/h czy 4gr od sztuki? I gdzie szukałeś?

100zł w 1 dzień? poprzez roznoszenie ulotek? :o gdzie? :smiley: i to było jednorazowe czy codziennie można było ?

Gościu dał mi wolną rękę :smiley:

Głównie wkładałem za wycieraczki, czasem stanąłem na rondzie i dawałem im do samochodu jak mieli otwarte szyby. Do bloków nigdy nie chodziłem. Co się bardziej opłaca to zależy, bo jak chce ci sie chodzić i masz kondycje to oczywiście że lepiej na sztuki, ale jak chcesz powoli bez stresu chodzić po parkingach to wez na godzine. A jak szukałem? Dał mi ktoś na ulicy ulotkę, albo znalazłem za wycieraczką do po prostu dzwoniłem na numer telefonu z ulotki i sie pytałem czy nie potrzebują ludzi do pracy:)

Powodzenia i pzrawiam

no z kumplem nosilismy bylismy kilka razy w takiej pizzeri a pewnego dnia koles dal 5 dych roznieslismy ulotki wrocilismy i koles znowu tak samo :smiley:

a potem zaczal sie wykrecac chyba juz nie potrzebowal reklamy :stuck_out_tongue:

pytaj w pizzeriach

jakichs firmach ubezpieczeniowych

duzych sklepach najlepiej nowych

ew w agencjach towarzyskich ponoc tam dobrze daja[kasy] tylko u mnie nie ma :stuck_out_tongue:

Wysłałem kilka e-maili do firm typu Real, Carrefour, Castorama, Polo market - jak myślicie odpowiedzą ?

myśle, że nie. Real ma do roznoszenia gazetek (przynajmniej w moim mieście) listonosza. Tak samo Praktiker i mm

Według prawa by podjąć jakąkolwiek pracę musisz mieć ukończone 16 lat. Jedynie w chodzi w grę możliwość podpisania umowy przez osobę “pełnoprawną”, a ty byś wykonywał za nią robotę. Tylko to jest co najmniej “naginanie” prawa.

teraz widziałem akurat tak trafiło jakiś koleś +/- 16lat roznosił ulotki po klatkach i akurat wszedł do mojej i pod wycieraczkami na parterze położył ulotki a resztę zostawił na… parapecie okna klatki schodowej :expressionless: za to mu chyba ni płacą? :smiley: następnym razem będę cham i zadzwonię pod nr. z ulotki i powiem jak to on roznosi :smiley: i przy okazji spytam czy kogoś na jego miejsce nie chcą :stuck_out_tongue: Telepizza i Tesco kazali mi pytać w lokalu, natomiast Bodzio (meblowy) odmówili, twierdząc, że oni to firmą które się tym zajmują zlecają… :stuck_out_tongue:

Szukasz pracy w domu?, chcesz skutecznie zarabiać?. Chciałbym

**********************

Już to widzę, skoro takie to łatwe to dlaczego tyle ludzi jest biednych? To mi przypomina spam z łańcuszków na GG. :? :?

Witam! Mam 16 lat i szukam osób, które szukają pracy na okres wakacyjny. Praca jest znana chodzi o konsultantów firmy oriflame. Zapraszam wszystkie osoby, które mają ambicje większe od roznoszenia ulotek. Potrzebuję również osoby, która pomogłaby mi zmodernizować stronę http://www.grupaoriflame.pl wszystkich chętnych do współpracy proszę o kontakt: grupa.oriflame@gmail.com Pozdrawiam