Praca dla młodzieży (szukam)

wysyłanie maili do sieci hipermarketów nie ma sensu bo oni do roznoszenia ulotek wynajmują firmę która zatrudnia ludzi więc lepiej pójdź do sklepów i sie dowiedz dostaniesz na pewno numer do jakiegoś koordynatora

ale aby podjąć jaka kol wiek prace musisz mieć 16 lat oraz zgodę rodziców

Ja teraz przeinstalowuje systemy operacyjne oczywiście w komputerach dosyć płatna za jeden komputer około 20zł ale rożna jest kwota .I tak dziennie 2 komputery jak mi sie nie nudzi :mrgreen:

P.S Jak ktoś zna sie na tym to popytać w sklepach zajmującą sie komputerami albo w pogotowiu informatycznym POPYTAĆ MOŻNA

Ja pracowałem przez wakacje przy roznoszeniu Suflera (gazetka z ogłoszeniami) po domach i blokach. Gazetki dostawałem w piątek popołudniu i do 13 w sobotę miałem roznieść po wyznaczonym terenie. Zajmowało mi to ok. 5 godzin, a płaca? 25 zł za jedno rozniesienie (czyli 5 zł / godz)

Może mało, ale zawsze coś. Pozdrawiam i powodzenia

ja się zajmuje ulotkami w weekendy (sobota i niedziela) i średnio za te dwa dni dostaje 80 zł a raz udało mi sie 120 zł + zawsze w te dwa dni pizza gratis (praca w pizzeri). Jako 14-nasto latkowi pozostają ci same ulotki. Od 16-nastu lat jest możliwość np. pracy w pizzeri jako ktos kto kroi składniki (ok. 100 zł dziennie)

pozdrawiam

  • wszelkie avony i oriflame omijaj z daleka

  • radziłbym poczekać przynajmniej do tych 16 rodzin lub ograniczyć się tylko do wakacji

  • jeśli już te ulotki to firmy typu kancelarie prawnicze czy cosik, ta sama praca za większe pieniądze

Skończcie tymi ulotkami ! a szczególnie u mnie że mieszkam na takim osiedlu gdzie bym wszedł do bloku i bym już nie wyszedł ;/

Pomyliaś fora?

Co do roboty:

Pracowałem rok temu-miałem 240zł na tydzień… Na dziś to dla mnie mało, już za takie pieniądze robić nie będę, chyba że nie znajde niczego innego :stuck_out_tongue:

Roznoszenie ulotek, możesz pomagać w rozwiązywaniu problemów z komputerem, no zależy od ciebie :slight_smile:

Chyba, że chcesz spróbować w nieco inny sposób, to w profilu mam link do strony.

=D> =D>

4*240zł= 960 zł

Czyli miesięcznie koło 1000 zł na rękę.

Zapewniam cię że niejeden dorosły nawet tyle nie zarabia.

Oj przewraca się w główkach przewraca :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja zarabiam przez internet i miesięcznie wyciągam minimum 1500zł :wink:

Może pochwalisz się nam jak to robisz?

Stalker , ha ha ha ha ha… ciekawe, telepraca ??

Hahaha pewnie siedzi 23h na dobę i klika w bannery :smiley:

Gdybym miał siedzieć przed kompem i 12h/dobę naparzać w bannery…

Wolałbym chyba kopać rowy xD albo robić jak rok temu i wyciągać 240/tydzień.

Wiem że teraz musze jakąś robote znaleźć… Bo będzie kiepsko :stuck_out_tongue:

A nie da sie napisać Bota żeby bannery klikał ? :stuck_out_tongue:

:smiley:

Grajcie u bukmachera…

Może być :

Borówka

i zbieranie Truskawek

Macie inne ?

no mi akurat wczoraj udało sie wyrwać prace prze wakacje przy produkcji telewizorów LCD u mnie w mieście :smiley: :smiley: