Premiera GTA San Andreas

Nie wiem…mam PS2…ale wole poczekac bo na PC ta gra bedzie wygladala i nie bedzie w niej bledow z wersji konsolowej…czekam i czekam…jestem wielkim fanem calej serii GTA…ale jak narazie czekam na NFS Underground 2 :)…bedzie wymiot…a na strone gta to zapraszam na oficjalna stronke :slight_smile:

www.rockstargames.com/sanandreas/

czekam i czekam…jak na wielkiego fana przystalo…tej gry nad gry…

Jak ktoś chce to widziałem, że można kupić GTA SA wersje PS2 na Allegro.pl za rozsądną sumke :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie włazić bez antyspyware - po przeanalogwaniu URL’u instaluje Avenue A,

San Andreas bije rekordy sprzedaży

Grand Theft Auto: San Andreas ustanowiło nowy rekord sprzedaży na rynku brytyjskim. Gra, która swą europejską premierę miała 29 października, w ciągu dwóch pierwszych dni, sprzedała się w ilości 677.000 kopii. To ponad dwa razy więcej niż osiągnęła GTA: Vice City, która w ciągu pierwszego tygodnia sprzedała się w ilości zaledwie 250.000 sztuk.

Na razie jednak nie ma wyników sprzedaży z USA i reszty Europy, ale z pewnością będą one ogromne.

Źródło gry.wp.pl

grałem w tą wspaniałą gierkę na PS2 mmmmmmmmmmmm…sama przyjemność. Co do grafiki do ponoć nie będzie miała aż takich wielkich wymagań, jak przeczytałem na jednej z polskich stron z grami będa nieco większe od wymagań VC

Zazdrosze ci szkoda że żaken mój kumpel nie ma Ps 2 albo że ja nie mam ale cóż nie można mieć wszystkiego :frowning:

Czy wkońu wyszła ta na gra na PC ,czy jeszcze nie? I czy będzie miała większę wymagania od poprzednich gier z seri GTA?

Wyszła na stadione :smiley: (Warszawa) Kupiłem CDA niedawno i gość pytał: Kiedy będzie GTA Sean Adreas? Odpowiedzieli mu, że: To wie tylko Sean Conery :smiley:

mam wrażenie że ne przeczytałeś wcześniejszej części tematu

PS gta sa [PC] pojawiło się już w sieci p2p…ciekawe

Pewnie Fake jakieś

Na pewno fake!

Własnie na http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x= … 3023629,-1 znalazłem wymagania (po lewej stronie i na dole)

Oto i one:

Wymagania:

» Pentium IV 1GHz

» GeForce 2

» 256MB RAM

» Win 2000/XP

U mnie pasuje jak ulał bo mam identyczny sprzęcior ! :slight_smile: Szykować sie na reinstalke użytkownicy wina 98 :slight_smile: :wink:

myślałem że takie będą, bo przecież seria GTA nie słynie z dużych wymagań sprzetowych :smiley:

U mnie na sprzęciku pójdzie :stuck_out_tongue: ale będzie rwało w momentach wybuchu i w filmikach, bo mam procka takiego złomiastego

I jest :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Take-Two Interactive Software poinformowało oficjalnie iż gra :slight_smile: Grand Theft Auto: San Andreas :slight_smile: zostanie wydana na PC 7 czerwca w Ameryce a :!: :!: 10 w Europie :!: :!:

Oby tylko polska premiera była o czasie

juz zacieram rączki :smiley:

Nie tylko ty :wink: Ja tez z niecierpliwoscia na nia czekam :stuck_out_tongue:

Jeszcze poł roku… :roll:

nom, aż mi sie rece pocą

and the GOD said “…”

and there was PLAY STATION 2

żałuje że sprzedałem w zamierzchłych czasach … ale czego sie nie robi dla PC-ta

Boże, już sie nie moge jej doczekać !!