Prezent na osiemnastkę dla koleżanki

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki oczywiście. Zbliża się nieubłaganie 18-nastka mojej koleżanki a ja desperacko poszukuję jakiegoś fajnego prezentu. Ludzie tutaj zawsze są tacy pomocni więc się was spytam co dawaliście swoim koleżankom lub drogie panie co otrzymałyście w tym dniu :slight_smile: Sam kiedyś doradzałem w malowaniu pokoju i innych sprawach niezwiązanych z softwerem i hardwarem ale mniejsza, teraz ja liczę na was na wasze doświadczenie lub ciekawe, śmieszne, zaskakujące propozycje. Piszcie śmiało :!: :!: :!:

Na razie wynalazłem takie towarki które mniej więcej się by nadawały ale wiem że wy znacie też coś fajnego. Podzielcie się informacjami – przeżyciami :smiley: Koszt do 80-100zł ;]

Stringi tygodniówki

Candy String - jadalne stringi

Penis - mydło dekoracyjne

to zależy od tego czy kolega chce jej dać prezent praktyczny czy śmieszny.

Chociaż z tego co widać z Twoich propozycji to raczej śmieszny :smiley: nom ale w końcu to 18stka :wink:

Nom a ja sam dałem koleżance kiedyś takie coś na urodzinki: fartuszek

Ja bym jej dał to:

http://allegro.pl/item170966247_drgajac … _niej.html :mrgreen:

lub coś podobnego stąd:

http://allegro.pl/1006_tylko_dla_dorosl … view=gtext

do wyboru do koloru …

Kulki analne i wibratory to za kilka miechów innej koleżance kupię (z nastawieniem na to 2 bo nie dojdzie do czego są te kulki) :slight_smile: Ale ta koleżanka jest dla mnie jak siostra więc bielizna i zabawki do stref erogennych nie wchodzą w grę :stuck_out_tongue:

Może być jakaś elektronika czy coś zawszę się mogę którymś z kumpli złożyć :slight_smile:

aha czyli to nie musi być coś na śmiecha?

Bez komentarza, nie ma to jak dzieci zaczynają swoją przygodę z sexem od gadżetów dla znudzonych swoim pożyciem

:stuck_out_tongue:

One mi kupiły taką lalkę siedzącą na kibelku… i piękny bukiet róż :stuck_out_tongue:

No ale ja jej raczej nie kupię drzewka bonzai albo bluetootha :stuck_out_tongue: Mam jeszcze trochę czasu ale pomysłów mi bark :slight_smile:

A dziewczyna to nie ma prawa się czasem rozerwać :stuck_out_tongue: Zresztą kto je tam wie, lepiej nie wiedzieć czasem czego one używają zamiast takich elektronicznych zabawek :stuck_out_tongue: Uwieżcie…

Ale zboczyliśmy z głównego wątku tematu. Co wy byście dali naprawdę dobrej koleżance (lub same otrzymałyście) na osiemnastkę :slight_smile:

Zobacz to może jej się spodoba

TU

a podjęłaś decyzje już?

http://www.allegro.pl/search.php?string … ew=0&pay=0

tu sa prezenty na osiemnaste

złóż się z innymi, daj kase - niech kupią i per%#@ to :stuck_out_tongue:

A ja parę lat temu (jak chodziłem jeszcze na osiemnastki :stuck_out_tongue: ) dałem koleżance złotą rybkę. Oczywiście z akwarium (kula) i dodatkami.

Według mnie bardzo fajny prezent (no chyba że już jesteś zdecydowany na coś zboczonego :roll: )

Taki prezent wyniesie cię max 50zł (starczy jeszcze na kwiaty)

kup jakies perfumy lub bajery do upiekszania sie girl, i jakis smieszny dyplom kochanki itp :slight_smile:

Co masz na myśli :?:

Ja też własnie szukam pomysłu na prezent. Koleżanka poleciała mi tą stronę: www.rudefood.pl ale nie jestem przekonany. Co o tym sądzicie?

A jeszcze sie tak zapytam, lepiej kupic prezent zboczony czy śmieszny? A może coś praktycznego?

Może jakiś bajerancki naszyjnik ?! :slight_smile:

A co to znaczy “bajerancki”? To znaczy, jaki?

W końcu kupiłem jej Jadalne flamastry. Niech się pobawi ze swoim chłopakiem:)

Trzeba było założyć własny temat! A nie odgrzebywać archiwalne z Mar 2007 :wink:

FXJ co w końcu kupiłeś :lol: w 2007 roku