Prison break - co sądzicie?

Witam. Widzieliście juz 2 pierwsze odcinki tego serialu? chyba zacząl lecieć w Polsacie… wydaje mi się że to najlepszy serial jaki do tej pory pokazano w TV. Przyznam sie że obejrzałem już cały pierwszy sezon i połowę drugiego i naprawdę ten serial zasługuje na duza pochwałe :smiley:

Czekam na wasze zdanie

Heh Ciekawe gdzie już to widziałeś :wink:

Dla mnie ten serial jest naprawde wypas przedewszystkim dużo akcji i to strasznie wciąga.

Zgadzam się, tylko szkoda że trzeba tak długo czekać na kolejne odcinki.

Co niedziele po 2 odcinki :?

nooo…jak go sobie zalatwilem to ogladalem go bez przerwy kilkanaście godzin :smiley: od 19.00 do chyba 6.00 nad ranem :smiley: warto bylo a i tak nie skonczylem go ogladac do konca :smiley:

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 9:08

jest taki mały sposób żeby to zmienić tylko o tym raczej nie pogadamy na tym forum :slight_smile: ja obejrzałem póltora “sezonu” bo nie chciało mi sie czekać az wejdzie to na tv… a do tego 2 odcinki na tydzien ;/

mi tez bardzo przypadł do gustu :slight_smile: tylko szkoda ze tak rzadko jest emitowany

rownież na bierząco oglądam sesje 2 :slight_smile: i serial syci :slight_smile:

Serial jest bardzo dobry, wręcz można powiedzieć że świetny również oglądam na bierząco sezon 1, sezon 2

Będzie jeden odcinek tygodniowo. Wtedy to był wyjątek.

Ja obejrzałem wszystkie odcinki juz z 4 miesiące temu i jestem pod wrazeniem :mrgreen: :mrgreen:

Najlepszy serial na świecie :stuck_out_tongue:

a to ciekawe zwlaszcza ze ostatni odcinek (15) wyszedl w tym tygodniu

Wciąga prawie jak LOST

Oby dalej leciały po 2 odcinki :slight_smile:

Źle ci się wydaje. LOST rules! !!

“lości” tez byli na początku spoko ale później zeszli na psy…

z prisonem jest inaczej… trzyma w napieciu przez caly czas :slight_smile:

Co ty gadasz :o :o :o chyba ze u ciebie wyszedl

Były juz dawno w USA :o

ŻAL :stuck_out_tongue:

15 odcinek 2 sezonu wyszedł w poniedziałek w USA, więc co się KuBa.K tak dziwisz?

lost totalnie zmiena fabułe, sztucznie wydłuża fabułe, wiele wątków jest zapominanych

a prison break jak narazie trzyma fabułe choć zaczyna sie lościć (czyt.sztucznie barwiony)

to moze mi napiszesz co bylo w 16. skoro juz wszystkie widziales bo wedlug mnie 16. dopiero wyjdzie (oczywiscie chodzi o drugi sezon)

lol, wyglada na to ze albo polowa forum jest ze stanow albo… :x

ja osobiscie nie widze sensu w ogladaniu kilku sezonow serialu z gory… no ale jak tam chcecie. co w stanach jest prison emitowany czesciej niz dwa odcinki na tydzien ze tak narzekacie na Polske ? mi sie wydawalo ze idzie raz w tygodniu ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison_Break

W ogóle mnie nie zrozumiales sphinx mi chodzilo o to ze obejzalem wszystkie ale te co wyszly .