Prison break - co sądzicie?

oglądalam 2 pierwsze odcinki i przyznam ze jest super :slight_smile: :slight_smile: Moje siostry go oglądają :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja obejrzałem 4 odc. i niedługo obejrzę kolejne 8 (I-szy sezon) :slight_smile: Mi się bardzo podoba. Wciąga nieco bardziej niż “Moda na sukces” :mrgreen:

prison to dla mnie bomba! :slight_smile:

a “modę” to zostaw w spokoju , moja babcia uwielbia rodzine kwadratogłowego kochanka :slight_smile:

Prison Break jest boski :smiley: W te ferie miałem sie pouczyc na maturke cos, pozmieniac troszke w prezentacji na polski ustny itd. No ale coz dostalem od kumlpa 38 odcników prison’a (22 pierwszego sezonu i 16 drugiego) i chciałem sobie rozłozyc je na kilkanascie dni. Hmm “fajnie jest czasem pomażyc” :lol: . Juz w pierwszy dzien obejrzałem 8 odcników a w kolejne 3 dni obejrzałem reszte. Teraz z niecierpliwoscia czekam na kolejne odcinki które będą sie ukazywać w każdy poniedziałek w stanach a na necie będą do ściagnięcia w wtorek juz z napisani polskimi.

Moge powiedziec tylko tyly: “Ten serial wciąga, wbija, wgniata i nie ma bata :smiley: zeby odejść od telewizora :D” :mrgreen:

Ladies and Gentelmens!

Prison Break on Polsat TV Start at 8 PM

Obejrzałem 22odc. pierwszej serii i 8 drugiej serii. Mogę tylko powiedzieć, że serial jest pierwsza klasa. Nie ma nic lepszego. A ja nie oglądam byle czego :wink:

Polecam gorąco.

serial wypas, ja obejrzałem wszystkie odcinki pierwszej serii czyli 22 i 16 odcinków II serii. :slight_smile:

Oglądam ale bez przesady z tym ściąganiem kolejnych odcinków z internetu - tez bym musiał nic innego nie mieć do roboty. Co tydzień jeden odcinek na Polsacie wystarczy :slight_smile:

Szarex lepiej sie oglada, serial bardziej wciaga :slight_smile:

Heh ja bym nie wytrzymał całego tygodnia :slight_smile:

Obecnie czekam na 17 odcinek, 2serii.

Napisałby mi ktoś orientacyjnie o co w tym chodzi? Czemu tyle osób to maniacko ogląda? Nie oglądałem, ale jestem ciekawy.

Pzdr.

mASTEr

Chyba aż tak to nie chcę się wciągać :stuck_out_tongue:

a co uwazasz ze w stanach to ile czekaja na odcinek? mniej niz tydzien?

ludzie wezcie sie troche opanujcie, to zaczyna byc chore :roll: jak tak dalej pojdzie to w przyszlosci polska telewizja padnie i juz jej nie bedzie bo to co bedzie wlasnie leciec to wszyscy juz dawno widzieli bo sciagneli z neta od stanow :confused: ludnosc nie bedzie chodzila razem z przyjaciolmi do kina, nie bedzie ogladac tv, nie bedzie wychodzila na dwor pograc w noge czy siatke bo wszystko beda mieli w internecie :evil:

Super serial i tyle.

wiecie co? zaczynam myslec ze na forum komputerowym mozna znalezc o wiele wiecej piaratow niz na kazdym zwyklym :shock: chyba przestane tu zagladac bo sie dobije

Witam.

Nie lubię seriali (źle dla mnie znaczą) ale ten jest naprawdę dobry, wyjątkowy, polecam.

No tak tylko kto mógł przewidzieć rok temu czy dwa jak zaczynali kręcić ten serial, że będą go puszczać w polskiej tv, a teraz już ktoś obejrzał kilka sezonów i nagle zaczęli go puszczać na polsacie, to co ma od nowa oglądać? I potem im sie znudzi i na 1 sezonie przestaną go puszczać i co wtedy.

najwyzej dwa niecale :stuck_out_tongue:

nie wykopuje sie z kurnika kury znoszącej złote jajka :slight_smile:

mimo wszystko jest to piractwo, takie jest zycie, jedni mieszkaja w Stanach inni w Polsce i musza ogladac wszystko z opoznieniem, jeszcze inni w Kazachstanie gdzie pewnie nawet nie maja pojecia ze cos takiego istnieje… ok, juz przestaje gadac o piractwie bo wam jeszcze temat wykasuja…

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 23:15

sorka Ford , ja po prostu lubie sie czepiac :stuck_out_tongue:

Nie mówie o tym konkretnym przypadku tylko ogólnie, niektóre seriale mają dużo więcej sezonów :stuck_out_tongue:

Serial super :slight_smile: ! Nie wiem czy nie lepszy od lostow :smiley: