Prison break - co sądzicie?

Tandeta jakich pełno teraqz w TV…

Za to powinienem cię nieźle zbluzgać, ch**u… :? :evil:

Serial jest zawalisty, polecam go każdemu

ja tak samo :slight_smile:

Opinie negatywne to też opinie.

dla mnie super

to może kościół wyznawców Prison Break’a?

bo widzę, że niektórym tylko ołtarzyka brakuje.

opanujcie się trochę. to tylko serial.

A gdyby to ode mnie zależało to byś dostał ostrzeżenie za wyzwiska bezpodstawne!

Kolego powiecmy tak że ściagnełem pokolei wszystkie odcinki a po obejrzeniu wykasowałem każdy w przeciągu 24h… I co teraz to tez jest piractwo :mrgreen: ??? Bo z tego co wiem to mozesz miec na dysku, filmy, gry i muze legalnie ale nie dłuzej niz 24h !!

Jak to powiedział Tony Soprano "Capiszzz " ?? :mrgreen: :lol:

no nie gadaj :stuck_out_tongue: zartuje. wiesz czego najbardziej nie lubie? ktos oglada sobie szosty dajmy na to sezon, podczas gdy inny bazujac na polskiej tv oglada pierwszy czy drugi i “przypadkowo” slyszy codziennie w autobusie albo natknie sie gdzies w necie na stronach czy forach o tym co to bedzie za kilkadziesiat odcinkow. tacy ludzie moga niezle wkurzyc i dlatego mi sie to nie podoba! wszyscy gadaja o tym co jest w 4/5/6/7 sezonie jakby dla calego innego swiata bylaby to tez normalka zamiast pomyslec i sie pohamowac ze ktos moze nie chce jeszcze tego wiedziec… to jest tak samo jak z fenomenem harrego pottera. jak ktos nie bedzie chcial czytac angielskiego wydania albo kiepskiego amatorskiego tlumaczenia, to chcac nie chcac i tak juz w dniu premiery ostatniej czesci dowie sie jak sie zakonczyla. sugeruje nawet iz to bedzie wiadomosc numer 1 w wiadomosciach, panoramie i faktach ;]

ogladalam te kilka odcinkow Prisona z polsatu i odcinki losta do dwoch pierwszych odcinkow trzeciego sezonu wlacznie - jak na moj gust lost podupadl wzgledem prisona (ale porownuje pierwszy i trzeci sezon wiec to nie jest na razie obiektywna ocena) uwazam ze kazdy serial im dluzej go ciagna tym jest gorszy bo na sile wymyslaja historie zeby tylko maszynka produkowala kase, a takie cos wymyslane na sile jest zawsze najgorsze, a producentow zwykle po 2-3 sezonach opuszcza wena :stuck_out_tongue:

i skad dzieci sie ucza przemocy ? za duzo telewizji :evil: i krwawych gier komputerowych

wolałabym zwrot kolezanko ;]

a to juz bylo wielokrotnie na forum przerabiane ze takie usprawiedliwienie wymyslili sobie ci od stron z torrentami ze niby nie odpowiadaja za to co z tym plikiem robisz i ze niby nie robia nic nie zgodnego z prawem ale z tego co slyszalam to lekka sciema jest… kapisz? :mrgreen: :lol:

Koleżanko :smiley: :oops: :oops: heheh torrent jest bee :smiley: wole rapidshare.com

pozdro :*

Ja wole megaupload.com/pl tylko musze wykombinować coś bo niemam neostrady i musze czekać po ściągnięciu…

A sam serial jest zaje*****, tym którym sie niepodoba to chyba mode na sukces wolą… :smiley:

KOMERCHAA

Ale jak na razie serial jest niezły chociaż te pierwsze odcinki nie powalają mnie na ziemię. Nie będę zasysał z neta, wolę sobie powoli na polsacie lookać

No właśnie, a dlaczego ogląda 6 sezon? Bo sie obijali z tłumaczeniem :stuck_out_tongue: Przecież nie będzie leciał od nowa wszystko oglądał.

Jest już 17 odcinek drugiego sezonu … :D/ :x :x

dokładnie kumar1 :smiley: ja juz sciagnałem ale nie ma chyba jeszcze napisów w PL ? what you thinks ?

ja narazie jestem na etapie pobierania… A to duzy problem obejżeć bez napisów? nie znam dobrze angielskiego ale mniej wiecej mozna zaczaic o co chodzi… napisy za chwilke sie na pewno pojawią…

Jeśli nie zna się angielskiego na poziomie co najmniej dobrym, to nie ma co liczyć na dobre zrozumienie wielu bardziej skomplikowanych wypowiedzi, które mogą mieć duży wpływ na rozwój akcji. Potem można się zdziwić. Rozumiecie o co chodzi ? :slight_smile:

Szczerze mówiąc, ja wolę również z napisami, chociaż na studiach mam “bardziej zaawansowany” :slight_smile: Lubię wszystko idealnie rozumieć :slight_smile:

A co do zapowiedzi szóstego sezonu: nie wiem czy to prawda, raczej w to wątpie. Reżyser potwierdził na 100% trzy sezony.

odwazny tekst jak na to forum chyba ze chcesz specjalnie sprawic aby popularny temat zostal wywalony ;] w sumie to dziwie sie ze on jeszcze istnieje. mam jedna prosbe, z łaski swojej nie opisujcie tu chociaz przyszlych odcinkow ktorych jeszcze nie bylo w polskiej tv

:smiley: fajny filmik

6 sezonów to bedzię już przesada…ile można oglądać…zamiast rozwiązywać zagadki…scenarzyści robią nowe …tak jak w serialu lost