Problem smsy konkursowe nękanie co dzień parę smsów

Witam któregoś dnia otrzymałem smsa z bezpłatnego numeru nie pamiętam jaki o treści że mogę dołączyć do konkursu do wygrania audi A4 itp.

ten SMS był bezpłatny do tej pory otrzymuję smsy ale z innego numeru jak to wyłączyć

nie chcę tego już !!

O to treść smsa wysłana z numeru 7263

Właściciel numeru … proszony jest o odbiór premii 20.000 pkt bo wygrana czeka Audi A4,Kasa i TV “50” Pikantna przyprawa 1.Chili 2.Wanilia

Odpisz 1 lub 2

Pomóżcie

jak to wyłączyć…

Nie można tego ot tak usunąć. Twój numer trafił do bazy danych z której nie tak łatwo jest się wydostać.Musiałeś kiedyś wysłać sms premium, tzn. 7XXX o podwyższonej opłacie zamawiając dzwonek, tapeta, konkurs lub cokolwiek innego. To działa zupełnie tak samo jak SPAM. Kiedyś znajomy próbował z tym walczyć ale mu się nie udało. Najlepiej i najtaniej zmienić numer i nigdy więcej nie wysyłać smsów tego typu.

pakierhakierxd , poczytaj ten wątek (cześć informacji może Ci się przydać):

otrzymuje-sms-7281-t242655.html

A tu możesz sprawdzić bezpośrednio do kogo należy numer, z którego te śmieci otrzymujesz:

http://web.playmobile.pl/resources/pdf/ … cjalne.pdf (7263 SMS CT Creative Team S.A. wapster@wapster.pl, tel. (22) 331-93-38) - do nich możesz spróbować się zwrócić w celu wykasowania numeru z ich bazy (masz do tego prawo a nie mają prawa odmówić)

Nie zamierzam zmieniać numeru pozatem mam abonament w orange jeszcze 11 miesięcy

Dodane 14.10.2009 (Śr) 21:53

napisałem do nich maila

A kto Ci powiedział abyś zmieniał numer? Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem wcześniej i to co jest pod linkiem, który podałem.

tam ktoś napisał

wiem dzięki napisałem maila i wysłałem smsa o treści stop na 2800

mam nadzieję że to pomoże jak nie to będę dzwonić któregoś dnia do operatora żeby mi ten numer zablokował…

Dodane 14.10.2009 (Śr) 22:02

dzięki za pomoc::smiley:

najlepiej nie odpisuj na te wiadomości to bedziesz je dostawał coraz rzadziej,jak kiedyś zamowiłem gre to dostawalem codziennie cos o konkursach a teraz tak moze 2 razy w miesiacu

ok nigdy więcej nie będę odpisywać na żadne konkursy nie warto:)