Problem z aktualizacjami Windows Vista

Witam dziś mi wyskoczył komunikat,że są aktualizacje do pobrania ale nie było ich w ogóle widać.Jak wchodzę w Windows update mam identycznie klikając na"wybierz aktualizacje do zainstalowania: nic nie ma tylko jest napisana ilość aktualizacji ktoś miał taki sam problem jakiś czas temu na forum,ale nie mogę znaleźć :? Ogólnie gdy wyskoczył mi komunikat o nowych aktualizacjach mimo,że nie było ich widać kliknąłem,żeby zainstalowało dopiero w historii aktualizacji mogę zobaczyć jakie są nowe aktualizacje pobrane.Teraz mam kolejne 2 opcjonalne do pobrania,ale też ich nie widać w czym tkwi problem?

Dziękuję Pozdrawiam :slight_smile:

Problem był już poruszany Klik,niestety bez jednoznacznego rozwiązania.W poście,który linkuję jednemu użytkownikowi pomogło odinstalowanie “jakiejś” aktualizacji,u innych naprawiało się “samo” po którejś aktualizacji,jeszcze się nie spotkałem z 100% skutecznym sposobem na rozwiązanie tego problemu.

BTW.Wczoraj jak sobie zaktualizowałem Windows 7 to wyskoczył mi “czarny ekran śmierci”,nowość taka z MS,pomogło przywracanie systemu,stąd mój wniosek że coś jest nie tak z aktualizacjami od jakiegoś czasu.

Witam semtex zgadza się mam identycznie jak jest przedstawione na tych zdjęciach innego użytkownika forum dziwne że MS nic se z togo nie robi :? W xp nie było takich cyrków tylko na nowych syfiastych systemach :frowning: czy to Vista czy Win7

PS.Jeden użytkownik napisał że usuniecie jakiejś aktualizacji naprawiło problem tylko dokładnie nie wiemy jakiej

Pozdrawiam :slight_smile:

Dodane 10 gru 2009, o 04:14

Witam dzisiaj właśnie odpaliłem ponownie Windows Update i aktualizacje się pokazały nie wiem ocb :?

Pozdrawiam