Problem z aktywacją

Witam,

Mam taki problem podczas instalacji wszystko szło dobrze. Lecz pomyliłem się w wpisaniu nr z naklejki i właczył się tryb 30 dniowy. Po upływie tego czasu, wlaczam komputer pojawia się okienko zeby wpisac klucz. Wpisuje go lecz system go nie przyjmuje i od razy wylacza komputer. Probowalem przedluzyc okres 30 dni w trybie awaryjnym ale tez nie mozna. Komputer nie czyta płyty, ba nawet nie mozna uruchomic biosu. Ktos wie co w takim wypadku uczynic?

P>S> Microsoft nie pracuje w swieta…

przemason ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czy jesteś pewien, że podczas instalacji wybrałeś właściwą (tę, na którą posiadasz licencję) edycję Windows Vista? Na przykład Windows Vista Home Premium. Upewnij się - zobacz na naklejkę, która jest na komputerze i porównaj z tym, co jest w Start >>> prawy przycisk myszy na Komputer >>> Właściwości.

Radzę spisać klucz z naklejki na komputerze albo zakleić ją taśmą, bo po pewnym czasie użytkowania komputera, treść naklejki może być niemożliwa do odczytania.

Resetowanie zegara aktywacji w Windows Vista/2008

http://www.techit.pl/Demonstracje/Reset … ,1893.html

Zobacz: this-copy-windows-not-genuine-t488041.html?hilit=aktywuj#p3075113

Powinieneś wiedzieć, że jakiś czas temu uległ zmianie numer do Centrum Obsługi Klienta Microsoftu, tutaj znajdziesz aktualny:

http://blogs.technet.com/b/mkedziora/ar … ienta.aspx

Pamiętam, że dzwoniłem w Niedziele i 11 listopada pod numer telefoniczny służący aktywacji produktów i wszystko załatwiłem.