Problem z captcha, adobe, nieaktywne elementy

Cześć,

na początku dziękuję wszystkim którzy zdecydują się pomóc, mam problem który wygląda trochę jak ten: Problem z captcha/przegladarka

ale jest trochę więcej problemów. Oprócz captcha które nie ładuje się w różnych miejscach (czasem ale rzadko pomaga kilkukrotne odświeżenie strony), nie działają czasami różne elementy strony, np. żeby założyć tutaj konto musiałem otworzyć Operę, ponieważ w firefoxie nie działała ikonka zaloguj. To chyba nie wina Firfoxa, ponieważ różne rzeczy nie działają także w Operze. Czasem np zatwierdzenie jakiejś zgody w przeglądarce nie działa, pomimo klikniecia kilkukrotnego nic się nie dzieje. Tak samo z adobe kiedy przychodzi do logowania, wpisuje mail, klikam kontynuuj, pojawia się zielony ptaszek przy adresie email i… nic się nie dzieje.

Czyściłem przeglądarki, odinstalowałem Bitdefendera, teraz jest Avast, nic nie pomaga. Jesli ktoś ma jakiś pomysł będę bardzo wdzięczny.

Jesli posiłkujesz się linkiem do “problemu” gdzie przyczyna była infekcja to wstaw od razu logi z FRST.

Addition.txt (52,6 KB) FRST.txt (46,6 KB)

Napisz do iJuliusa by sie tym logom przyjrzał

Witaj @gasei666 na Forum DobreProgramy

Wykonaj skanowanie MBAM według instrukcji, wstaw plik wynikowy, następnie zrób nowy skan FRST i wstaw logi do wglądu.

Zrób skanowanie MBAM

  • Pobierz MalwareBytes MBAM
  • Zamknij wszystkie aktywne programy i przeglądarki.
  • Zainstaluj MBAM, zaznacz na końcu, aby uruchomił się po zakończeniu instalacji.
  • Wejdź w Ustawienia w Prawym górnym rogu
  • Zakładka Bezpieczeństwo
  • W Opcjach skanowania zaznacz trzy pierwsze z czterech dostępnych
  • Wróć do Głównego Menu
  • Rozpocznij skanowanie, po przeskanowaniu oczyść to co znajdzie, wklej plik wynikowy.

Na niektóre strony nie zalogujesz się, uwierzytelnianie padło i admin nie podmienił na nowe. W takiej sytuacji pisz do właściciela serwisu, redakcji czy kogokolwiek o ręczne stworzenie konta. Czasem wysłuchają płaczu. :wink:

wyniki.txt (12,4 KB)

Wklejam plik, ale mam wrażenie, że ten skan pomógł. Zostawić ten program?