Problem z dobreprogramy.pl

Przeglądnij archiwalne wpisy @eimi na portalu i znajdziesz bez liku komentarzy pochwalnych :>
U @Xyrcon w starszych artykułach też się takie zdarzały. To samo @Docent.
Twój argument jest nieprawdziwy.

Czytaj proszę uważnie. Napisałem: “zwracam uwagę na to, że od zawsze, na forum, redakcja jest recenzowana negatywnie”. NA FORUM! Nie, na portalu…

Wyobrażasz sobie, że ktoś będzie zakładał specjalnie temat na forum, żeby pochwalić konkretny artykuł na portalu?

Jako osła, Redakcja/Marketing/Dział Finansowy eksperymentuje a biedne bydle ma wszystko pokornie znosić :wink:

1 polubienie

O to właśnie chodzi, że znam na tyle naszą społeczność, że czegoś takiego sobie nawet nie potrafię wyobrazić :slight_smile:

Tak jak napisałem wcześniej nikt specjalnie wątków nie tworzy by pochwalić każdą zmianę, ale jak chcesz jakieś pozytywy to w wątkach urodzinowych ludzie dobrze niejednokrotnie się wypowiadali:

Będzie tego więcej. Nie było tak dramatycznych zmian by trzeba było robić z tego powodu imprezę na forum. Wiele razy przy okazji zmian na portalu czy przy okazji zlotów była masa pozytywnych wpisów - po hot zlotach też się trochę tych wątków pojawiało.

Zmiany zawsze wywołują emocje, ale tym razem są to w przytłaczającej liczbie emocje negatywne.

To jak z komentarzami na allegro czy ceneo. Jak jesteś zadowolony to nie skandujesz na ulicy, bo przecież tego oczekiwałeś/chciałeś.

Morał z tego widzę taki, że nie jest ważne co i jak piszą redaktorzy ale ważne jest to jak hucznie obchodzą urodziny :wink:

1 polubienie

A tak troche z innej beczki… ostatnio zginęło nam 40 tys. użytkowników (było ponad 300 tys. jest 260…) masowy odpływ czy raczej problemy ze statystykami?

Ani jedno, ani drugie. Po prostu:

Kto to robi, to nie wiem, czy administracja coś wymusiła, czy sam skrypt forum w nowej odsłonie, nie wiem, ale to jest masówka.

Ooo to jest rozwiązanie, w logi dawno nie zaglądałem bo się coś słabo ładują ostatnio…

Raczej morał z tego taki, że jak człowiek jest zadowolony to się specjalnie z tym nie obnosi bez powodu. Jakbyś nie zakłamywał rzeczywistości to będzie to tak zawsze wyglądać.

Zarzut o zakłamywaniu rzeczywistości nie jest fajny. Nie zakłamuję realiów. Opisuje je. Twoja teza o tym, że zadowolony klient nie dymi - jest prawdziwa ale dla relacji usługodawca-klient: “płacę więc wymagam”. Nie wiem jak inni ale ja nie czuję się klientem dp. Jestem fanem dp.

Nie mówię, że Ty akurat zakłamujesz rzeczywistość. To było raczej w kontekście, że jakby nie patrzeć to realia są jakie są. Ok, wielu tutaj się wypowiadających to fani DP. Jak widzisz wielu tych fanów czuje się źle z tym, co wyprawia się na DP. Jako fani DP, przyzwyczajeni do pewnego poziomu treści na tym portalu, mają prawo teraz wypowiadać się źle, jeżeli zmiany im się nie podobają. Stały lub rosnący poziom jest oczekiwany, ale spadek ZAWSZE będzie mocniej komentowany. Tak jest w każdej dziedzinie życia. Pół biedy jak spadek jest w miarę spokojny, ale jak jest przepaść, która nie chce się skończyć to oburzenie rośnie. Problem właśnie w Tym, że na DP nie widać jakiegoś większego postępu. Może naszych 3 redaktorów się stara, ale zalew szamba jest za duży by było to jakoś szczególnie zauważalne. Ktoś tak najwyraźniej zadecydował by poziom z WP przenieść tutaj.

1 polubienie

Jako fan mogę tylko pomachać szalikiem i zaśpiewać: “Nic się nie stało, dp! Nic się nie stało!” :wink:

Ale w końcu ilość porażek może nawet najwierniejszego kibica ostro rozzłościć. To taki śmiech przez łzy.

1 polubienie

Nie jest sztuką być fanem drużyny, która zawsze wygrywa :wink:

1 polubienie

Nikt nie mówi tutaj o niekończącej się dobrej passie. Problem ma miejsce wtedy, kiedy pasmo porażek nie daje specjalnie do myślenia i reakcją jest takie “meh”. Poza tym jak fan dostaje info, że teraz to się nie ma po co starać, bo drużyna jest krytykowana za brak konsekwencji i masę nietrafionych decyzji trenera to raczej nie ma co liczyć na pozytywny odzew. Przecież to wina fanów, że wyniki są słabe, bo za mało się cieszą.“Cieszcie się, że w ogóle gramy, bo w sumie to nie musimy”.

4 polubienia

To zapraszam do odwiedzenia innego forum (które też moderuję):
http://www.forum.kosmonauta.net/
Może do rejestracji, może do udziału w dyskusjach… :slight_smile:
Portal też jest https://kosmonauta.net/

5 polubień

Potocznie mówi się, że Jan Kowalski wybudował dom, w końcu inwestor. Tak naprawdę wybudowali go: murarz, tynkarz, elektryk, hydraulik dekarz itd. To “userzy” zbudowali ten portal własnymi siłami, chęciami, poświęcali swój czas. Teraz nie mogą patrzeć jak to wszystko niszczeje, upada idzie w złym kierunku, w dodatku się ich nie słucha, lekceważy.

3 polubienia

To popatrz jak wygląda profesjonalizm: https://www.youtube.com/watch?v=vU5uWAPI4wo