Problem z dźwiękiem - karta TV winfast 2000 expert

A co ty mi tu z grafiką wyskakujesz :roll:

pomyłka, sory! tam u góry przeczytałem ze planujesz zakup karty tylko sie pomyliłem ze to karta dziekowa miala byc a nie grafika, ja mam creative z najszybszym procesorem bo duzo muzyki z kompa słucham i jest watra swojej ceny komp staje sie dobrym sprzetem audio + oczywiscie dobre głosniki ma sie rozumiec

podłączyłeś do karty taki kabel? i z drugiej musisz podłączyć albo do karty dźwiękowej na pci a jak masz zintegrowaną to do płyty głównej…

miałem to samo :wink:

nie kupuje juz karty dzwiekowej bo powiedzieli informatycy ze to nic nie da, ze musi dzialc na zintegrowanej mimo wszystko, powtarzam: MALY KABELEK JEST PODPIETY I NIC Z TEGO

chyba ze jest walniety kabelek albo nie te wyjscie ale watpie bo wiecej nie ma jest tylko cd_in i obok jakies

to jest prawda ze powinno działać na zintegrowanej! !!

Kupiłem Aver303 i działa wszystko już. Byłem u informatyków okazało się, że moja płyta główna jakoś nie była w stanie się dogadać z tym tunerem. Tamtego winfasta sprzedaje, chce ktoś go kupić za 85 zł?

gratulacje! !!

U mnie nie dziala, u innych moze byc ok

Słuchajcie doszedłem do tego, że mam głos w tym Winfast 2000, ale powiedzcie mi co to za komunikat się teraz pojawia - nie mozna utworzyc wykresu, w czym problem ?

A i jeszcze jedno, zaraz po tym komunikacie jak zamkne PVR2 wyskakuje bład:

42779406d08d5983m.jpg

A jak do tego doszedłeś? Co było nie tak?

Trzeba było w sterowaniu dźwięku włączyć opcje analog to line out