Problem z FPS w grach

Jak to wybadać czy uszkodzona są jakieś testy czy benchmarki?? Może po prostu zainstalowałem złe sterowniki do karty bo jak wyżej pisałem, mam tam do wyboru jakieś 2. I czy jeśli pobiorę ten drugi sterownik, to czy sam mi się usunie aktualny i tamten zaisntaluje?

Najpierw przeinstaluj sterownik:

Program:

I nowy ster - użyj tego z płyty CD do Twojego systemu.

I masz dużo testów typu: 3DMark, OCCT, Aida64,inne, tylko wrzucić go googli problem.

Czy jak usunę te sterowniki, będę miał możliwość instalowania nowych z pozycji windowsa, czy będę musiał użyć trybu awaryjnego? DOdam że w GTA V fps utrzymują się na 60fps na b wysokich

Tak

No to możesz mieć problem z grami lub ich ustawieniami lub netem, ale sprawdź na sterowniku do karty grafiki jak, to działa?

Sam już nie wiem, chyba najprędzej rozwiąże się problem przy przeinstalowaniu sterowników. Będę działał, ale jeśli ktoś ma rady jeszcze to proszę o pisane:)

a robiłeś to co pisałem :wink: ?

Zrobiłem tylko to z tymi rdzeniami. CCleaner słyszałem że usuwa jakieś potrzebne pliki, a co do rejestru to tak średnio wiem jak to zrobić.

Bezpieczny program.

No dobrze, mógłbyś mi na ss pokazać które mam opcje zaznaczyć? I co mam zrobić w razie wykrycia wirusu czy innego problemu.

masz tu wszystko , ale rdzenie powinny dać dużo dużo fps : https://www.youtube.com/watch?v=5tjoHx118tg

No dobra będę działał. A możesz coś więcej napisać na temat tych rejestrów? Może w tym tkwi problem, to dość smutne kiedy kumple mają gorsze kompy a mają 3x lepsze ustawienia itp.

Ale pomyśl, jak taka wymagająca gra jak GTA V daje radę, to w/g mnie z kompem OK.

DOdam że w GTA V fps utrzymują się na 60fps na b wysokich

Trzeba zauważyć że jest dobrze zoptymalizowana, a problemu nie widzę jedynie w GTA. Inne gry porażka 150FPS na CSGO przy 4x3,2? Przy wcześniejszym 2x3,2 miałem 90-120FPS… W tej chwili zaktualizowałem sterowniki do karty, bo jakieś tam wyszły aktualki, ale biorąc na tapetę H1Z1 to jest bardzo źle, jeśli przy 1500renderingu mam freezy 5sekundowe.

A mnie się wydaje, że internet, serwery, gry - tu trzeba szukać.

Nie chce się wymądrzać ale to niema związku… coś “siedzi u mnie” karta graf na 100% wykorzystana, procek na 100% ale mocy nie widać. Może jeszcze chodzi o integre lub port HDMI który wybieram?

A wirusy Ci sprawdzali?

No i czy masz pełne aktualizacje sytemu z WU, bo może dalej się instalują?

Mam jakieś 3 zalecane, Raltek ., Nividia -Display + Intel System, oraz zrobię aktualkę 3xx.33 na 3xx.66 geforce. Zaraz odpalę skanowanie w Avascie i CCleaner odpale.

tutaj masz jeszcze film co i jak z rejestrem https://www.youtube.com/watch?v=rDoByJzzi40 troche inaczej wygląda , ale sobie poradzisz :wink:

Co do WU kod błędu kod 80070103./ Co do CCleaner trochę znalazło tych błędów, naprawiłem zrobiłem kopie. Dam znać później czy coś dało.

https://zapodaj.net/1ae34c3c57c49.png.html Tak wygląda zużycie. Karta graficzna 50% … Może tak być że jest używana zintegrowana i gtx do pomocy?? Da się jakos to sprawdzić?