Problem z FPS w grach

Integra jest wyłączona.

GTA 5 chodzi idealnie, więc nie ten kierunek szukania problemów - czyli, wszystko wskazuje, że sprzęt OK.

Skąd wywnioskowałeś że integra jest wyłączona i gdzie teraz szukać problemu? 50% wykorzystania karty przy wyłączonym Vsync …

Daj jeszcze cały scren smart dysku z najnowszego HD Tune pro.

Tzn wszystkie zakladki czy konkretna?

Zakładka health.

https://zapodaj.net/bbd22d721b7fc.png.html

Myślę jeszcze nad reinstalem H1Z1 ale to raczej też nie pomoże.

Dysk nówka OK.

Ale na pewno gdzieś leży problem

Jeszcze wracając do tego H1Z1, najdziwniejsze jest to że w menu wykorzystanie 100% wszystkiego a w grze to juz 50.

może ten poradnik ci pomoże trzymaj :wink: https://www.youtube.com/watch?v=F3bvYs1Omko

Jeszcze przed obejrzeniem poradnika: Robiłem test w 3dmark dostałem 4tyś punktów, gdy inna osoba dostała 10tyś… O co tu chodzi ???

I ogólnie jeśli chodzi o zachowanie mojego komputera, wydaje mi się że nie jest adekwatny do podzespołów. Ktoś coś? Wywaliłem na tego kompa nie najmniejszą kwotę i nie mogę z niego korzystać tak jak chce.

poradnik jak wykonałeś go poprawnie powinien ci pomóc jeszcze możesz Pobrać Razer Cortex co też pomaga z Fps Możesz także poszukać tego programu z piratem ale ja nie podaje linka bo zaraz mi usuną advanced systemcare 10 jak chcesz to mi to także pomaga z Ramem :wink:

Tylko niemogę pojąć tego, że spełniam MINIMALNE wymagania i przynajmniej na Medium chciałbym pograć na jakimś poziomie. Zrobiłem reinstal H1Z1 ale jeszcze nie odpalałem, moze pomoże. Zastanawia mnie ten wynik z benchmarka 4tysiące? Czy to dobry wynik??

jak spełniasz minimalne to chyba nie lepiej zmniejszyć grafikę lub kupić podzespoły jak już chcesz dobrą grafikę rekomendowane podzespoły ?

Tutaj są zalecane Procesor: Intel i5 Quad Core / AMD Phenom II X6 lub lepszy;
Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 560 / AMD HD 6870 lub lepsza z obsługą DirectX 10;
Pamięć: 8 GB RAM.

Jestem dość wysoko ponad tymi wymaganiami i zejście do low zrozumiałbym, jednak nadal nie mam wystarczającej płynnosci. Próbuję zasięgnąć porady w kwestii dlaczego tak sie dzieje, a nie jak zmniejszyć wymagania by było wiecej FPS. Nie jestem typowym cebulakiem ze ULTRA ULTRA, ale jesli mam sprzet czemu nie

A moze orientujesz się jakiego net framework potrzebuje h1z1? Chodzi o wersje?

A może rzuć problem na Forum tej gry.

W/g mnie to chyba? nie problem kompa?

Ewentualnie załatw podobną inną kartę grafiki i test lub swoją gdzieś przetestuj.