Problem z głosem

(Slezer) #1

moja siostra cos porobiła nie wiem co bo nie chce sie przyznacie ale jak wchodzie na winampa to pojawia mi sie błąd. a jeszcze na inych programach głos działa normalnie

c4cad9c552c3ad97m.png

(aju) #2

Zainstaluj ponownie sterowniki do karty dźwiękowej :smiley:

(floyd) #3

Tylko nie bij siostry może właśnie eksperymentowała :). Każdy uczy się na błędach. Karty raczej nie wyjeła, a zatem pozostają do zainstalowania sterowniki.

Najlepiej jednak jak windows sam sobie znajdzie te sterowniki.

W tym celu wejdź: Panel sterowania-->Dodaj sprzęt.-->Dodaj nowe urządzenie sprzętowe(Jeżeli na liście nie będzie karty dźwiękowej).

(Slezer) #4

zainstalowałem wszystkie sterowniki i nic nie słychać głosu na winampie i systemowego nadal wyskakuje ten Błąd

ale na innych programach wszystko jest ok na np WMP

tak jagby komputer nie widzał karty dzwiekowej

(floyd) #5

Może zostały zmienione jakieś ustawienia winampa. Proponuje go odinstalować, a następnie zainstalować ponownie.

(Nie aktualizować bo wszystkie ustawienia zostawia wówczas niezmienione)

(Slezer) #6

oto waśnie chodził

ale teraz znów problem bo nie działają mi dziwięki systemowe musz jakoś je włonczyć ale niewiem jak

(floyd) #7

Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi dźwiękami systemowymi.

Może wejdź: panel sterowania-->dźwięki i urządzenia audio-->dżwięki-->schemat dźwiękowy

Ustawić na: Domyślne dla windows

(piotrekplay) #8

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39214 wejdź i poczytaj na samym dole jest pliczek do popbrania (ppm i zapisz element docelewoy jako..) później dwuklik i OK dźwięk powinien się pojawić ale na 100% nie gwarantuje maiłem to soamo i mi pomogło

(Slezer) #9

o juz dzała o to chodziło wilkie dzienk (a tyle sie nakombinowałem :oops: )