Problem z głosem

moja siostra cos porobiła nie wiem co bo nie chce sie przyznacie ale jak wchodzie na winampa to pojawia mi sie błąd. a jeszcze na inych programach głos działa normalnie

c4cad9c552c3ad97m.png

Zainstaluj ponownie sterowniki do karty dźwiękowej :smiley:

Tylko nie bij siostry może właśnie eksperymentowała :). Każdy uczy się na błędach. Karty raczej nie wyjeła, a zatem pozostają do zainstalowania sterowniki.

Najlepiej jednak jak windows sam sobie znajdzie te sterowniki.

W tym celu wejdź: Panel sterowania–>Dodaj sprzęt.–>Dodaj nowe urządzenie sprzętowe(Jeżeli na liście nie będzie karty dźwiękowej).

zainstalowałem wszystkie sterowniki i nic nie słychać głosu na winampie i systemowego nadal wyskakuje ten Błąd

ale na innych programach wszystko jest ok na np WMP

tak jagby komputer nie widzał karty dzwiekowej

Może zostały zmienione jakieś ustawienia winampa. Proponuje go odinstalować, a następnie zainstalować ponownie.

(Nie aktualizować bo wszystkie ustawienia zostawia wówczas niezmienione)

oto waśnie chodził

ale teraz znów problem bo nie działają mi dziwięki systemowe musz jakoś je włonczyć ale niewiem jak

Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi dźwiękami systemowymi.

Może wejdź: panel sterowania–>dźwięki i urządzenia audio–>dżwięki–>schemat dźwiękowy

Ustawić na: Domyślne dla windows

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39214 wejdź i poczytaj na samym dole jest pliczek do popbrania (ppm i zapisz element docelewoy jako…) później dwuklik i OK dźwięk powinien się pojawić ale na 100% nie gwarantuje maiłem to soamo i mi pomogło

o juz dzała o to chodziło wilkie dzienk (a tyle sie nakombinowałem :oops: )