Problem z godziną w gadu gadu

siemka…mam problem z godziną w gadu gadu…mam w kompie ustawioną odpowiednią godzinę, a jak piszę z kimś przez gg to mam o godzinę do przodu…co z tym zrobić żeby była normalna??

hmm, już chyba był taki temacik na forum jak dobrze pamiętam, to chyba jest tak, ze jak z kims rozmawiasz i ten ktos ma ustawioną godzinę 10:30, a Ty masz 9:30, to będzie pokazywło Ci 10:30, bo ten ktos ma tak ustawione, jak cos zle piszę, to proszę poprawic :slight_smile:

no jest tak tylko że caly czas a nie jak ktoś napisze pierwszy i mnie np. nie ma i pozniej odczytuje…to akurat bym wiedzial…ale ja mam caly czas u siebie taką godzine złą:(:frowning: o jedną godzine do przodu :frowning:

dobrze pamiętasz było ich wiele.Niech kolega skorzysta z wyszukiwarki znajdującej się na forum

jednak się troche chyba myliłem do mojej wypowiedzi :-), KLIKNIJ TUTAJ - może się czegos dowiesz wiecej :slight_smile:

Niestety u mnie to samo występuje :evil: jest to denerwujace…

i co znalazles jakis sposob na to??

Złączono Posta : 06.04.2007 (Pią) 17:54

chociaz po tym poście to widze że jednak nie da rady nic zrobić…moze na ktoś jakis adres mailowy do kogoś z gg?? dawajcie to napisze do nich :wink:

adres e-mail tech@gadu-gadu.pl lub wejdż na tą stronkę http://www.gadu-gadu.pl/pomoc-kontakt.html

napisalem…zobaczymy co odpiszą ;p;)