Problem z grafiką podczas grania

Otóż kiedyś miałem problem z grafiką podczas grania w gry serii PES (na nowym systemie z WIN7, komputer nowy), wymagająca FIFA 11 śmigała, ale problem został rozwiązany w tym oto temacie: zaklocenia-grach-serii-pes-t451435.html

Od tamtego czasu grałem zarówno w FIFE 11, jak i PESA 11 i 10 bez żadnych kłopotów, ostatni raz na dzień przed moim wyjazdem. Po około dwóch tygodniach wróciłem, kilka dni korzystałem krótko zaledwie z internetu i dopiero po kilku dniach włączyłem grę. Otóż w grze FIFA (dotychczas żadnych problemów) wyst. lekkie zakłócenia, ale dograłem jeden mecz. Podczas kolejnego włączenia już gorzej zakłócało (szczególnie na powtórkach) i w pewnym momencie się ekran podzielił na pół, również w systemie i zrobiłem restart. Włączyłem i to samo, z tym, że ekran zrobił się w jednym kolorze (a grę w głośnikach było słychać), zrobiłem restart i sprawdziłem, czy PES również ma takie coś. I tam już przy rozpoczęciu meczu również ekran zrobił się w jednym kolorze i restart.

Jak więc widać jest ostro nie tak, ale nie mam pojęcia, co może być przyczyną. Jak widać w poprzednim temacie stery były przeinstalowywane i wszystko wróciło do normy. Dodatkowo od chwili ostatniego normalnego grania nic nie robiłem poważnego na komputerze, a problemy duże się pojawiły, sam nie wiem od czego. Jakieś porady?

Dodane 25.07.2011 (Pn) 18:08

Żadnej rady?