Problem z grafiką w Fifa 08

Witam, mam problem z grafiką w Fifie 08 (Radeon 9550) co dokładnie widać na dołączonym pliku(załączniku).Ten problem dotyczy tylko piłkarzy. Tak się działo w demie Fifa 08 ale miałem nadzieje że to wina gry, ale gdy zainstalowałem pełną oryginalną wersję Fifa 08 problem jest ten sam ;( Może mi ktoś pomóc? Co jest tego przyczyną? Za odpowiedzi z góry dziękuję.

min_beztytuuqo8d79e.jpg

Napisz dokładnie jaki masz sprzęt. + wersja sterowników od karty graficznej. Nie będziemy się bawić we wróżki.

Więc od razu zaznaczę, że z innymi grami nie mam żadnego problemu. Z Fifą 07 wszystko było ok i wszystko ładnie śmigało. Problemy zaczęły się już z demem Fify 08 i jak już wiadomo to samo dzieje się z pełną wersją Fify 08. Karta graf. to Gigabyte Radeon 9550 128 a co do sterowników to mam aktualnie nr 7.6 ze strony ATI , instalowałem najnowsze ale tez nic nie pomagały więc wróciłem do 7.6 gdyż na 7.9 miałem w poglądzie zdarzeń błędy właśnie przez te nowe sterowniki ATI.

A czy według Ciebie komputer składa się tylko z karty graficznej ? Napisz jaką masz resztę sprzętu, i wersję DirectX. I czy przypadkiem nie wrzucałeś do tej fify spolszczenia ;> I sorry że zapytam ale skąd masz fifę przed premierą ? Bo oficjalna premiera na świecie jak i w Polsce dopiero jutro ;] Więc nie dziw się że mam wątpliwości co do legalności Twojej gierki.

AMD Athlon 1.3 GHz 256 RAM, Gigabyte 9550. DirectX 9 (zaktualizowana). Nie wrzucałem żadnego spolszczenia. A co do Fify do zapraszam do Empiku tam Fifa 08 już jest za jedyna 99 zł.

Pokaż mi chłopie gdzie masz Fifę 08 za 99zł a Cię ozłocę :x Linki!

Empik - http://www.empik.com/showobject.jsp?obj … ry=4010300

Cena EMPiK.com: 132.99zł

Gram.pl

http://www.gram.pl/sk6_8QThGO7_FIFA_08.html

Cena sugerowana:139,90 zł

Twoja cena:119,90 zł

Czy Ty naprawdę sądzisz że zrobisz ze mnie idiotę ?

Poza tym Twój komp spełnia ledwo minimalne wymagania fify! Więc nie dziw się że masz problemy z grą.

Ja nie sądzę, ja wiem, że jesteś idiotą !!

Grozisz mi?? Prędzej to ty wylecisz, niż ja. Gwarantuję ci to. Ledowo? Fifa 07 na średnich detalach latała aż miło bez żadnego zacięcia. Wszystkiego już próbowałem. Więc twoja pomoc na nic się niestety zdała.

Zastanów się co piszesz bo jesteś żałosny.

A oto wymagania minimalne Fify 08.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • procesor: 1.3 GHz

  • pamięć: 256 MB (512 MB zalecane)

  • DirectX 9.0c kompatybilny z kartą graficzną 64 MB

  • 1 GB wolnego miejsca na dysku

  • DirectX 9.0c kompatybilny z kartą muzyczną

  • mysz

  • klawiatura

  • system operacyjny: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 lub Windows Vista

Więc nie dziw się czym się sugerowałem podczas oceny Twojego sprzętu, który według tej konfiguracji spełnia minimalne wymagania. (tylko grafike masz lepszą) Proponuje napisać o takim problemie na oficjalnym forum. Może to zwyczajnie jakaś wada ? A jeżeli nie to tam na pewno ludzie więcej wiedzą o tej grze niż tutaj, a co za tym idzie mogą szybciej i trafniej zdiagnozować problem i podać rozwiązanie (jeżeli takowe istnieje)

Radzę powstrzymać język, bo żadne gwarancje nie pomogą :evil:

to teraz ja mam pytanie…

  • procesor: Intel® Celeron® CPU 2.4 GHz

  • pamięć: 512 MB RAM

  • NVIDIA Geforce4 MX 440 with AGP8X

to mój sprzęt… i wiem ze fifa nie chodzi u mnie przez karte graficzną… wiec mam prosbe zeby ktos poradzil mi jaka karte graficzna mam do niej dokupic zeby sie jakos uzupelnialy i wszystkie nowe gry chodzily jak nalezy :slight_smile: z gory dziekuje :wink:

nowa karta tutaj wszystkiego nie załatwi. Procek nie jest zbyt szybki i ramu też jest stanowczo za mało na nowe gry. Moim zdaniem nie warto już inwestować, tylko wymienić płytę główną i pomyśleć o wszystkich nowych częściach, jeżeli naprawdę chcesz pograć w nowe gry.

na to wszytko nie bede mial pieniedzy… eh… tylko karte najwyzej dokupie zeby chociaz w fifke pomykac… geforce fx jakis bylby dobry? jak tak to jaki?

jak po niskiej cenie to moze fx5500

Fx ? żaden nie jest dobry. Takich kart nie radzę kupować, bo jest niepotrzebne brnięcie w ślepy zaułek. 3/4 nowych gier nawet nie odpalisz na takiej karcie, nie mówiąc już o graniu. Oczywiście w fifę pograsz na takiej karcie, procka też możesz trochę podkręcić jak masz w miarę dobrą płytę i zasilacz. Ale ja osobiście nie polecam kart graficznych z tej rodziny, dlatego nie polecę Ci żadnej z w/w serii.

Mam :

Procesor:AMB Athlon( tm) XP 2000+ , MMX , 3D NOW , 1.7 Ghz

Pamiec: 768 MB Ram

Wersja programu DIRectx: Directx 9.0c

Dlaczego mmi nie chodzi fifa 08??

Gra oryginał ? Jaka karta graficzna ? I jakie do niej sterowniki posiadasz ?

NIVIDIA GeForce4 MX 440

CHyba to:P

A sterownikow nie mam a jak mi potrzeba to skad mam scignac

a czy na moim szprzęcie fifa ruszy na pełnych detalach?