Problem z grafiką w Fifa 08

:o http://www.nvidia.pl/page/home.html Dałbym Ci bezpośredniego linka ale nie napisałeś jaki masz system. I nie gwarantuje że na Twojej karcie to w ogóle ruszy, jednym chodzi na MX a innym nie.

mister1294 O full detalach i płynnej grze możesz zapomnieć. Ruszyć na pewno ruszy, ale płynnie to chodzić raczej nie będzie.

Nie udzielaj sie !

Szukaj Radeona 9800 PRO / GeForca 6600

Ewentualnie do 150 zł 9550/9600 z allegro

Do WizZz : mam GeForce4 MX 400 - karte graficzna system: XP

Aż tak ciężko sobie samemu znalezć na tej stronce co podałem sterowniki do karty :? Czyżby ta stronka była w jakimś niezrozumiałym języku ? Jak zawsze będziesz czekał aż ktoś Ci wszystko poda jak na tacy, to wiele nie osiągniesz takim postępowaniem.

Link - http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_94.24_pl.html

Następnym razem szukaj sam. Google nie gryzie.

Dziekuje bardzO:) Mam jescze jedno malutkie pytanie dlacezgo jak zainstalowalem i chce wlaczyc pisze mi:Program instalacyjny NIVIDIA nie moze znalezc sterowników z aktualnym sprzetem. Program instalacyjny zakonczy prace:(:frowning:

Może pobrałes sterowniki nie do swojej karty

A odinstalowałeś stare przed instalacją nowych ?

Ale w dodan lub usun program tego nie ma wiec gdzie??

Jak to niema ? Powinno być coś takiego -

http://img252.imageshack.us/my.php?image=beztytuuqi3.jpg

nie chce sie wyswietlic obrazek. Przeslij mi na gg: 8348914

o_O link jest działający. Nie pomagam na gg. Tylko forum, albo wcale.

edit // ewentualnie pisz na PW.

Procek: Athlon 2000+ 1,6ghz

Karta Graficzna:GiForce4

ja jak załączam fife to jest wszystko czarne co mam zmienic??;p

Nie słyszałem o takich kartach. Zainstaluj najnowsze stery. I jak już wtedy nie pójdzie to nie pograsz, bo masz za słabą kartę.

btw // oryginał gierka ;> ?

To jest szczyt chamstwa że kolesiowi na 256 ram AMD Athlon 1.3 GHz śmiga fifa a w moim przypadku

BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Processor: AMD Athlon XP 2500+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory: 768MB RAM

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Card name: NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (Microsoft Corporation)

Manufacturer: NVIDIA

Chip type: GeForce4 MX 440 with AGP8X

główny sterownik : nv4_disp.dll

ministerownik VDD : nv4_mini.sys

DDI Version: 9(lub nowszy)

Nie działa . i gdzie tu sprawiedliwość na tym świecie … No żeby Carbon śmigał call of duty2 czy heroes V … czy far cry na najwyższych detalach praktycznie … a fifa nie poszła :confused: załamka

Bo masz rewelacyjną kartę graficzną ;] Więc nie dziw się że nie chodzi. Co chwile pisze w tym temacie ktoś że ma kartę GF4 i nie działa. Na GeForce 4 MX może działać ale nie musi. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, a jak to nie pomoże to zapomnij o grze.

Sory za OT… ale przestań prosze Cię :slight_smile: Na MX 4 … " praktycznie " na najwyższych detalach ? Ja miałem 9600XT … i nie szło na najwyższych detalach… np Carbon… a ta karta jest niebo lepsza od MX’a… SOry ale w tym momencie Cie wyśmieje.

Tu akurat chodziło mi o far cry, że na wysokich detalach … bo fakt z Carbonem były problemy…

A widzisz… a jednak…

I może jeszcze napiszesz że miałeś podczas gry high FPS ? Jak dałeś w FarCry na max detale i rozdzielczość 1024/768 to na pewno miałeś bardzo niski FPS, i na bank Ci przycinało. Bo masz słabego procka. Spójrz sobie na wymagania i dopiero próbuj ludziom kit wciskać ;]

Procesor Pentium 4 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 4 GB HDD.

Jedyne co spełnia u Ciebie w konfiguracji wymagania to RAM. Co do karty to nie wiem ile Twoja ma MB, ale podejrzewam że 64MB.

edit // WSZtm niestety nie kojarzę tematu :-k

Ale wiem o co Ci chodzi :slight_smile:

WizZz , już wiesz … o czym mówiłem w którymś temacie że dla jednych " paca bez przycinki " :slight_smile: ?