Problem z grafiką w Fifa 08

Moja karta to:

typ mikroukładu:GeForce4 MX 440 with AGP8x

Typ konwertera DAC : Integrated RAMDAC

Rozmiar pamięci: 64MB

Ciąg karty:GeForce4 MX 440 with AGP8x

Inforacje o systemie BIOS: Version 4.18.20.15.00

Procesor:

AMD Athlon 2000+ 1,67 GHz, 512 RAM DDR

Windows:

Xp professional sp2.

Mi nie chodzi fifa pewnie przez karte;/;/ Moze mi ktoś znaleść do niej najnowsze stery??;]

Napewno.

Poszukaj http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Jeżeli język polski jest Ci znany to znajdziesz. Prostszego wyboru sterowników jeszcze nie widziałem niż na tej stronie.

Tylko szkoda ze tam najstarszą kartą jest GeForce 5200 czy cos a ja mam GeForce 4

Naucz się szukać.

Widziałeś tam taką opcję - ?

Skorzystaj z tego a samo Ci znajdzie co trzeba.

witam :smiley: mam problem z fifą 08 :frowning: po zainstalowaniu włącza mi sie gra ale jak utworze nowy profil to mi jakis błąd wyskakuje…

mam kompa:

AMD Athlon XP 1666 Mhz

Kobian KOB KT266a FDSX

256 MB

co mam zrobic???

toma 99999 Gra oryginał ?

witam. mam taki problem ze fifa chodzila mi przed wgraniem spolszczenia a jak wgralem to w ogole sie nie urochamia… naciskam na ikonke i zero reakcji. zrobilem nawet formata i to tez nic nie pomoglo(po formacie nie wgrywalem spolszczenia)… instalowalem kilkakrotnie gre i nic… to musialo sie zapisac jakos w rejestrze czy ktos wie jak sobie z tym poradzic?

z gory dzieki

jakby co moje gg://8140082

Fifa 08 została wydana w ojczystym języku i nie potrzeba do niej spolszczeń. Kup oryginał.

I pisz w jednym temacie a nie w kilku naraz. To i tak Ci nie pomoże bo masz gierkę pirata ;]

skad wiesz ze mam pirata? kupilem angielska wersje i chce do niej spolszcenie

siemka mam pewien problem z grafiką fify 08. Mam takiego kompa:

Procesor:Intel Pentium 4 CPU 1.80 GHz

Pamięć RAM:512 RAM

Kara Graficzna: GeForce 6200 GT 256 MB (ZASILACZ: Model:MGB-300ATX) Stery najnowsze ściągniete prosto ze strony http://www.nvidia.pl

Directx 9.0c

Fifa08 powinna chodzić mi bez problemów. Na GeFor’u 4200 Ti 128 MB chdziła mi bezproblemów. Gdy chce sobie pograć to ekran jest tak zniekształcony (screen) :

vbvmx2.jpg

Pomóźcie

macie bardzo dobre kompy brawo! !!

W dniu 12.06.2008 , o godzinie 20:49 został dopisany post przez river12

mam 12 lat XD

W dniu 12.06.2008 , o godzinie 20:50 został dopisany post przez river12

mam 12 lat XD

W dniu 12.06.2008 , o godzinie 20:58 został dopisany post przez river12

jakie są zalecane wymagania do fify 08 pelna wersja?

Na MX 440 w fife nie idzie grać, bo gra wymaga jednostek Pixel Shader i Vertex Shader, a ta karta takich nie obsługuje :frowning:

FIFA 07 ich nie wymagała, więc nie było z nią takich problemów.

taka prawda.