Przed zakupem jeszcze pokazywał mi czy wszystko działa, jak gry śmigają i ogólnie wszystko było dobrze.Później gość zrobił format dysku ,wgrał potrzebne oprogramowanie i zapakował.
Gdy wszystko już podłączyłem w moim domu od razu chciałem sprawdzić jak będzie działał Fortnite .
Więc pobrałem Launcher i zaczeło się instalować.Odrazu wyskoczył mi błąd:
Wciśnięcie Debuguj powoduje krótkie ładowanie i po chwili wyskakuje :
Wyszukanie rozwiązania w trybie online i zamkniecie programu powoduje kontynuowanie instalacji,
lecz po 5sec~ ponownie pojawia się ten sam problem co na początku,a powtórzenie czynności ( Debuguj ),wyłącza instalator.Po otwarciu Launchera ( Epic Games Launcher ) powstał problem:
( W grze Roblox występuje to samo: https://prnt.sc/otzki9 )
Postanowiłem sprawdzić jakąś grę na platformie Steam. Zainstalował się bez problemu ( Steam ) ,lecz po próbie włączenia go wyskakuje: https://prnt.sc/otzi5u
Popróbowałem jakiś tam sposobów:pobrałem najnowsze sterowniki do karty graficznej,zainstalowałem aktualizacje do Windowsa,wyczyściłem rejestr,przeleciałem cały komputer antywirusem,restartowałem kompa,reinstalowałem wszystkie wymienione wcześniej aplikacje ,ale bezskutecznie.Komunikaty mnie dziwią ,ponieważ League of Legends oraz Minecraft mogłem zainstalować i grać bez problemu. Nie znam się aż tak bardzo na komputerach ,dlatego zgłaszam się do was o pomoc.
A więc moje pytanie jest takie: Co Trzeba Zrobić i Jak Rozwiązać Te Problemy?
Procesor AMD Phenom II X4 965 nie wspomaga instrukcji SSE 4.1 i gry które używają tej instrukcji,
nie działają. Pozostaje zmienić procesor na jakiś nowszy (Phenom II jest bardzo stary).
To jednak nie rozwiązuje problemu. Mam procesor z tej samej rodziny (też nie obsługuje SSE4) i wszystko śmiga (wymienione przez autora gry/programy również działają).
Po pierwsze sprawdź czy jest legalny Windows - ultimate to najczęściej crakowana wersja. Bo raczej nie chcesz w nagrodę wizyty policji i sprawdzenia czy kajdanki na ciebie pasują.
Nie pisałem też o net framework. Jak pobierzesz net framework, to najpierw przed ponowną instalacją, usuń całkiem wcześniej zainstalowany, a potem zainstaluj ponownie. To jest reinstalacja. Natomiast to co robisz, to jest update i słusznie dostajesz komunikat o tej samej wersji lub wyższej.
Bierzesz panel sterowania, odinstaluj programy, masz listę programów zainstalowanych. Jak w nich nie będzie, to masz po lewej stronie zainstalowane aktualizacje (taki przycisk) i w nich szukasz net framework i go odinstalowujesz. I potem instalujesz z pobrego instalatora.