Problem z historia youtube

Witam, tak jak w temacie mam problem odnośnie historii youtube.

Chodzi o to gdy chce przeglądnąć historie i przewijać w dół by zobaczyć co oglądałem wcześniej, zauważyłem dzisiaj dopieo że mogę przewinąć tylko max kilka dni wstecz i dalej przewinąć nie mogę, chyba ze usune jeden film z historii i wtedy mi się pojawi o jeden wczesniejszy. Problem jest jak i na przeglądarce tak i na androidzie w aplikacji. Chciałbym dodać jeszcze ze sprawdzając na innym koncie youtube moge przewijać historie do momentu którego chce czy to miesiąc czy rok. Bardzo proszę o pomoc.

Mam podobny problem i nie udało mi się go rozwiązać.
YouTube historia - Inne kategorie / Internet - dobreprogramy - forum

Ile sie meczysz z tym juz?

Minimum 11 miesięcy - po dacie wątku.

Do dziś nie udało się rozwiązać problemu pisałem do Google bez rezultatu zgłaszałam błąd do suportu bez rezultatu
https://support.google.com/youtube/thread/151255674?hl=en

To nic a nic sie nie da z rym zrobic?

Zostało by migrować na rozszerzenie:

Jedynie jego dostępność w czerwcu 2023 dla Chrome/Chromium może się skończyć gdy autor nie ma zamiaru iść w Mnifest v3.

Niby tam ktoś napisał skrypt do wyciągnięcia całej historii YouTube. Najwyżej na smartfonie sobie nie sprawdzisz lat wstecz jak jest to niewygodne tam.

Problem rozwiazalem sam, usunalem historie cala z tych kilku dni i moge przewijac do dnia ktorego mi sie podoba

Ciekawe, pewnie jakiś błąd, bo tak to nie powinno dzialać.

Ja sprawdziłem u siebie i mogę lecieć „w nieskończoność”, ale też warto sprawdzić ustawienia, czy nie ma się włączonego gdzieś automatycznego usuwania:

Jak może przewinąć do kiedy mu się podoba, to raczej nie ustawił czyszczenia co 18 miesięcy/kilka lat.

Sprawdzalem nie miałem wtedy zadnego autmatycznego usuwania , tak mi sie zdaje ze to prsez jakiegos shortsa z reklamy historię mogl szlag trafic

1 polubienie

Juz sie naprawilo bo usunalem historie z aplikacji tam s tych kilku dni wiec jestem pewien ze chhba tk przez ten jeden filmik wlasnie ktorys

Zgadza się, dlatego napisałem, że w tym przypadku, to pewnie jakiś błąd.
Ale do tego wątku mogą też trafić inne osoby, więc pokazałem kierunek poszukiwań. :slight_smile:

Ja mam zablokowane ładowanie shortsów, przerabia je na klasyczny url i działa spoko.

Dodatek jest w MV3 dla Chromium/Chrome, więc można rozważyć przerabianie URL na klasyczny zamiast pionowej ściany przewijania.

Inne dodatki nie robią aktualizacji na czas i psują się całe shortsy zamiast ładować widok klasyczny jak filmów np. 4:3 czy 16:9.

1 polubienie

Władowala mi sie w historie reklama z allegro , nie wieezac csemu bo reklam prseciez aplikacja nie zapisuje tylko w aktywności google

Te ich „szorty” to jakiś żart (żeby nie napisać ostrzej).
Też mam to przerabiane na normalne filmy, choć i tak tę formę oglądam incydentalnie.

PS. Bardzo dobry dodatek, mocno usprawnia YT. :slight_smile:

Wiec mozliwe to albo po prostu przez shorty bo nagle wszystko działa jak nalezy, juz sie martwiłem ze zawsze bede mial tak okreslona ilosc filmow z histori i zebh zobaczyc wczesniejsze musze usunac te ktore obejrzalem, dziekuje i pozdrawiam

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.