Problem z ikoną dysku twardego Windows 8

Witam. 

Miałem/mam? problem z dedykowaną kartą graficzną (tu temat http://forum.dobreprogramy.pl/problem-z-wykrywaniem-dedykowanej-karty-graficznej-lenovo-g500s-t473952/)%C2’> zgodnie z instrukcją technika z lenovo cofnąłem z win 8.1 do 8 przez onekey recovery. Jednak po zainstalowaniu dosłownie jednej gry, nie jestem w stanie powiedzieć czy kartę wykrywa (choć przez gpu-z na razie tak), ale pojawiły się problemy. Oprócz tego, że nie działa mi port usb - chciałem zrobić update, ale nie ma dla windows 8… tylko windows 8.1. 

 

Problem jednak większy jest z dyskiem twardym. Na dysku C na 891 giga wolnych pokazuje 497, choć mam zainstalowaną tylko jedną grę 15 giga i żadnych dodatkowych programów, oprócz uaktualnień windows update i to nie wszystkich. Pamiętam, że przy windows 8.1 przed cofnięciem z wielu programów nie miałem więcej niż do 100 giga zajętego miejsca. Oglądałem w dodaj/usuń i nic tam nie ma takiego co zajmuje tyle miejsca.  Oglądałem też dysk C każdy folder i nie było tam aż tyle miejsca na jakiś program, więc co to?

 

Proszę o pomoc jak sprawdzić co zajęło mi takie miejsce, bo to dla mnie podejrzane. Windows defender nic nie wykrył a poza tym nie wiem kiedy to zajęcie się stało, ale chyba uaktualnienia windy nie zajmują 400 giga??

 

Dzięki za ew pomoc.

Sprawdź w Zarządzaniu Dyskami czy nie zrobiła się jakaś dodatkowa partycja przy tych reinstalacjach. Sprawdź również jakimś Eksploratorem Dysków np z programu Glary Utilities czy Auslogics BoostSpeed tam powinno być wszystko pokazane.

Sprawdzałem tylko przez zarządzanie dyskiem i nic nie było dziwnego. Teraz mam wyłączać komputer i nagle 817 wolnych z 891 giga :o Nie rozumiem kompletnie co jest grane z tym.