Problem z instalacją systemu Windows

Witam, ostatnio upgradowałem cały sprzęt.

Podczas instalacji systemu pojawia mi się komunikat : “System Windows nie może ustawić informacji offline o ustawieniach regionalnych. Kod błędu: 0x80FF0000”

Co mam zrobić? Męczę się już z tym 3 dzień a zależy mi na zainstalowaniu systemu. Proszę o pomoc.

Spróbuj użyć innej kopii systemu.

Jaki masz sprzęt? W jaki sposób instalujesz system? Z płyty takiej jaką można kupić w sklepie, z recovery, z czegoś innego?

Najprościej jest załatwić wersję systemu taką na jaką posiadamy licencję i zainstalować system z użyciem klucza, który znajduje się pod spodem laptopa. Linki do ISO: bootmgr-missing-pomocy-t516380.html?hilit=zaawansowane#p3237801

Opis instalacji: zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Mój sprzęt:

CPU: Procesor AMD Phenom II x4 965 Black Edition

Układ chłodzenia: 2 wentylatory przyczepione do obudowy

RAM: Pamięć Goodram DDR3 4096MB 1333MHz

MOBO: Gigabyte GA-790FXTA-UD5

GPU: ASUS HD Radeon 6870

HDD:Seagate 500GB SATA3

PSU: OCZ ZS Series 550W

Napęd: DVD (nie pamiętam jaki model)

CASE: Miditower EasyTouch

Na first device mam CD/DVD, na second HDD, na third floppy. Podczas uruchamiania systemu pojawia się komunikat żeby nacisnąć dowolny klawisz aby zainstalować system a linijke pod tym Brak BOOTMGR (ctrl + alt + del). Ja po prostu wymiękam, sprzęt nowy kupiłem na giełdzie. Miałem zapewnienia, że wszystko działa. Muszę mieć kiepską konfiguracje w biosie, ale ja się na tym kompletnie nie znam. Proszę o rady…

Tak jakby nie działała Ci klawiatura i system nie czuje, że coś nacisnąłeś i próbuje uruchomić się z dysku, a na dysku nic nie ma.

Klawiatura jest na USB ?

Spróbuj podłączyć jakąś do PS/2

W biosie mam wspomaganie klawiatur USB na enabled. Może być jednak w tym problem? Dodam że system działa na bodźce tej klawiatury bo mogę przejść do instalatora, ale na samym końcu pojawia się ten komunikat : “System Windows nie może ustawić informacji offline o ustawieniach regionalnych. Kod błędu: 0x80FF0000”

Przez co instalacja jest automatycznie anulowana i tego nie da się ominąć. Próbowałem nawet angielskiej wersji win7…

Sformatuj ponownie dysk. Partycję na której instalujesz system ustaw jako podstawowa. Do sformatowania możesz użyć http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Pro … 13209.html

Raku9992 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus