Problem z Komunikatorem internetowym - Zgłoś -

Windows update odwiedziłeś? Jak nie to koniecznie ściągnij wszystkie poprawki. Napisz może jeszcze jaki błąd. :smiley:

Mam taki głupi problem z gg. A chodzi o to, że nie można znaleźć mnie w Katalogu publicznym podczas szukania znajomych; bez podania dokładniejszych parametrów, np. imię, “dostępny”; nawet po wpisaniu miejscowości :frowning:

Ale gdy zmienię numer tego kłopotu już nie ma :o

Miał ktoś podobny problem? Można to jakoś rozwiązać bez zmiany numeru i zmiany komunikatora - oczywiście??

lazikar - ale jak ja ściągnę wszystkie poprawki do win 2000 to i tak nie działa, mimo że konfiguracja jest dobra,

Z tego co się zdążyłem zorientować to w twoim przypadku problem tkwi w połączeniu internetowym. :?

witam!!

mam prośbę !!

czy ktoś mógłby mi podać wersję gg i power gg które będą do siebie pasowały?

zeby nie bylo zadnych błędów i wszystko działało!proszę!

no i stronkę do ściagnięcia jesli mozna …

będę bardzo wdzięczna !

pozdrawiam

aaaaa :frowning: nikt mi nie pomoze :cry: czekam i czekam…to dla mnie wazne

na http://www.wiadomosc.info jwst najnowszy Power Project oraz najnowsze GG.

Mam taki problem: insteluję powergg i wyskakuje i komunikat: czy chcesz uruchomić teraz powergg ? klikam “tak” i uruchamia mi się zwykłe gg ! !

Uruchamiam klikając na skrót. . … znowu . … żadna zgodnośc nic nie daje. Aktualizacje też są wszystkie … … . .

P.S KIEDY BĘDZIE GG 7.0 ?!

A masz wyłączone zwykłe GG jak uruchamiasz Power GG. Bez wyłączenia nie uruchomisz. :smiley:

dziękuję Boczi :slight_smile:

mam wyłączone

A jakie masz wersje GG i Power GG??

Sciągnij sobie Gadu-Gadu 6.0 build 147 [1,01 MB] oraz Power Project 1.63 [1,78 MB] i zainstaluj (odinstaluj najpierw te wersje które masz na kompie) :smiley:

Zwykłe gg chodzi już wyśmienicie ale powerProject ani powerGG - nie. :?

Może tak więcej informacji, bo napiszesz posta raz na tydzień i chcesz, aby ci ktokolwiek pomógł. :?

Opisuję dokładnie. Wchodzę na C:…\gadu\gadu i klikam ikonke powerGG.exe. Oczywiście wcześniej mam wyłączone gg.

Wtedy włącza mi się gg BEZ ŻADNYCH wtyczek ani menu powerGG.

(Zainstalowałem wersje, które mi kazałeś)

Zmieniłem zgodność (próbowałem wszystkie możliwości)

Nie złoszczę się. :lol: :lol:

Dziwne że po kliknięciu na power gg włącza się gg.

Odpowiedz na to pytanie. Zainstaluj najlepiej te co podałem wyżej. Odinstalowując najpierw te co masz teraz zainstalowane. :smiley:

Zrobiłem tak.

U mnie dokładnie te wersje działają i wszystko jest ok. Jeżeli masz ściągnięte wszystkie poprawki, uruchamiasz jak napisałeś, dobrze zainstalowałeś to jak narazie nic nie przychodzi mi do głowy. Jak wpadne na jakiś pomysł to napisze. :?

Wielki dzięki :), ale już Ci chyba nic nie przyjdzie do głowy … . To pewnie coś z Windowsem

To całkiem możliwe. Powinno działać. Po ponownej instalacji się przekonasz, ale na to musimy poczekać. :lol:

Czasem zdarza się, że po re-instalce windy coś szwankuje i instaluję co tydzień :stuck_out_tongue: