Problem z konsolą PS4

Dzień dobry,
wystąpił problem z moją konsolą PS4. Otóż, konsola odpala tylko w trybie bezpiecznym i po sprawdzeniu plików odpala komunikat Nie można uruchomić PS4. Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS. Po wciśnięciu przycisku PS wyświetla sie komunikat Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wesji 7.02 lub nowszej w celu ponownej instalacji. Możesz pobrać plik z playstatnion.com. Pobrałem plik, wsadziłem w folder PS4>UPDATE>PS4UPDATE.PUP, ale konsola wyswietla błąd Nie można użyć tego pliku aktualizacji. Kod błędu CE-34788-0. Jaki może być powód tego błędu i jak go naprawić?
Z góry dziękuję za pomoc.

Pobrałeś zły plik aktualizacyjny.
Tam są dwa. Jeden ~448MB do aktualizacji ze starszej wersji systemu. I jeden który ma 1GB do instalacji systemu na czysto na nowym HDD.
Pobierz ten pierwszy (mniejszy).

image
Problem występuje właśnie z tym plikiem.

Pendrive ma system plików fat32, czy NTFS?

Według tego powinno pójść bez problemu:

fat32, zaraz ogarne wg tej instrukcji i dam znać co się bedzie działo.

Nie rusza, problem jest taki, że konsola automatycznie odpala sie w trybie bezpiecznym i odpala komunikat Sprawdzanie stanu pamięci masowej systemu, dochodzi do 27% i wyskakuje błąd Nie można uruchomić PS4. Zrobiłem tak jak w powyższej instrukcji i ciągle wyskakuje błąd CE-34788-0.

Może już dysk twardy siada skoro takie objawy. Trzeba wymontować, podłączyć pod PC i sprawdzić SMART dysku.