Problem z mapą sieci (Win7)

Witam!

Mam problem ;/. Otóż mam internet przewodowy przez LAN, lecz po podłączeniu kabla nie pokazuje się ikonka sieci przewodowej (ten biały komputerek z kablem). Gdy wchodze w centrum sieci i udostępniania ukazuje mi się zamiast mapy sieci (Komputer–>Serwer—>Internet) ukazuje się napis “Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się”. Proszę o Waszą pomoc. Z góry dziękuje.

Centrum sieci i udostępniania - z lewej strony wybierz Zmień ustawienia karty sieciowej - prawy przycisk myszy na połączenie, którego używasz - opcja Diagnozuj (Napraw).

Centrum sieci i udostępniania - z lewej strony wybierz Zmień ustawienia karty sieciowej - prawy przycisk myszy na połączenie, którego używasz - Właściwości - czy wszystkie składniki (włącznie z “Responder odnajdowania topologii łącza”) są włączone?

Naciśnij logo Windows + R >>> w okno Uruchamianie wpisz devmgmt.msc i kliknij OK >>> zostanie otwarty Menedżer urządzeń >>> rozwiń gałąź Karty sieciowe >>> czy widzisz w Menedżerze urządzeń znaki zapytania przy którymś urządzeniu albo przy którymś urządzeniu jest mała czarna strzałka w dół?

Przejrzenie dzienników windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Czy wcześniej wszystko było w porządku? Jeżeli tak, przywracanie systemu może pomóc: ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980

SFC: http://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfi … edzie-sfc/

Zobacz: http://www.vista.pl/pages/Forum.aspx?g=posts&t=4026

jak-wlaczyc-usluge-zaleznosci-t300558.html

http://windows7forum.pl/windows-7-probl … eci-7041-t

Czy korzystałeś z programów do optymalizacji systemu, które wyłączają usługi?

Pozdrawiam.

Romanex , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038