Problem z myszką Logitech po wymianie baterii

Hejo,
Mam problem z myszą Logitech G305 Wireless, ostatnio padła mi bateria po wymianie na nową myszka się zacina w grach, wygląda to jakby miała spadki fps takie ścinki, spowolnione ruchy. Nie cały czas ale bardzo często powiedzmy 2 razy na minutę na chwile. Jakieś sugestie? Dodam, że już dwa razy oddawana na gwarancje. Problem z PPM puszczał mi granaty w csgo :D. Naprawione i zwrócone.
Pozdrawiam!

I pytasz się jak wymienić baterię w domu, bo 2-3 raz nie wyślesz?

Jak taki problematyczny model lub ten konkretny “egzemplarz” jest to może zapytaj o zwrot pieniędzy, wymianę na świeży “egzemplarz” lub wymianę na jakiś podobny cenowo.

Nie bardzo rozumiem pytanie. Po odebraniu z gwarancji wszystko działało dobrze do momentu włożenia świeżej baterii(około 2 mies.), pytam czym spowodowany może być ten problem. Wcześniej się nie spotkałem z czymś takim w tej myszce.

Sprawdź czy bateria dobra i czy dobrze wsadzona.
Odłącz i podłącz dongla.
Sprawdź czy na innym komputerze działa jak powinna.

Czy masz zwierzaki w domu? np. koty?
Sierść potrafi się zbierać czy czujniku z laserem i myszka potrafi głupieć.

Albo nie używaj najtańszych, bo potem nie dziwne, że się szybko rozładowują.

Logitech od ok. 4 lat to największe g**** na rynku,jak można tak się pakować w ten syf

Inna bateria w to samo, kota nie ma, z tym logitechem 1 raz kupiłem i już wiem, że ostatni. Na innym kompie na razie nie mam możliwości sprawdzenia

Nie wiesz o czym mówisz to nie wypowiadaj się.
G305 to mysz dla graczy, lekka, jeden paluszek i czas reakcji 1ms, ta mysz nie jest energooszczędna i nie jest najtańsza.
Inna bajka że używam jej od roku i nic się z nią nie dzieje.

Od zawsze kupowałem Logitechy, tylko z nimi nic się nie działo.
Wszystko inne padało po miesiącu.

Przecież Logitech nie ma żadnego konkurenta na rynku więc co miałbyś innego kupić?

Jakich baterii używasz? Np. Kodaki tak mają, że często w krótkim czasie się wyczerpują. Ja używam GP, Energizer i Varta

Interesujące. Mógłbyś to jakoś uzasadnić?

A ja używam do myszy Logitecha ogniwa i-Tech z Carrefoura i nie narzekam. Trzymają bardzo długo, że już zapominam, kiedy je wkładałem.

Dziwne, ja mam jakieś najtańsze chyba z Juli, nie pamiętam już kiedy je włożyłem.

Do Logitecha G305 wchodzi tylko jedna bateria.

Tego jakoś nie kojarzę i nie ma Carrefoura w moim mieście. GP i Energizery trzymają mi zazwyczaj pół roku w myszce, a jak Varta, jeszcze nie wiem. Pewnie będzie inaczej w nowej myszcze Svena, bo po miesiącu wyczerpała się dołączona bateria, a z kilku opinii wiem, że nieźle drenuje, choć nie ma mocniejszego światła niż inne i jakichś świecących hybryd. Kupiłem w Kauflandzie, bo innych nie było w formie AA w tym czasie jak robiłem zakupy. Tata twierdzi, że są dobre, a tym razem wziąłem wersję z większą żywotnością. 4 dobre baterie za 9,99 złotych to według mnie przyzwoita cena.

Logitecha K400 mam od dobrych dwóch lat, od nowości te same baterie, GP alkaline z zestawu.

To chyba musi być bardziej żywotna wersja. Ja nawet w zegarku wymieniam je trochę cześciej niż co dwa lata, ale wydaje mi się, że w M185 wymieniałem baterie znaczne rzadziej niż w obecnej i droższej myszcze od Asusa której teraz używa siostra, tak jakby Logitech był energooszczędną marką. U mnie może dochodzić jeszcze to, że zawsze mam zapas baterii i np. rok czasu kilka z nich leży

Od lat tylko takie kupuję, bo “jak nie widzę różnicy, to poco przepłacać”. :slight_smile:
W paczce wypadają po ok. 1 zł za sztukę. Mam je do myszy, pilotów, zegarków i młynków do przypraw. I do samochodów dla wnuczka. :slight_smile:

Zakładam, że te “nisko” markowe też przecież produkuje jakiś dobry producent, bo inaczej nie ryzykowano by, że towar zależy się na półkach i straci wartość użytkową. To nie gwoździe. I tak dzieje się, gdy kupuje się towar wykonywany dla czy to Juli, czy IKEA, czy Carrefour.

Naprawdę ich nie znam i nie pamiętam, żeby jakiekolwiek baterie których używałem miały niebieski kolor tylko w tym miejscu na swojej okładce. Może po prostu produkty własne sklepów, w tym baterie, czasem bywają lepsze. W przypadku Pepco to się jednak nie sprawdza i Bat Extra wypadają najgorzej w jednym z testów jaki obejrzałem dwa lata temu. Co do GP, Energizerów i Duracellów jak najbardziej uważam, że jest wiarygodny przy pozostałych. Za rok przetestuję Eurobat z Kauflandu jak będą

Do M720, M235 i M175 też tylko jedna i pracują u mnie ok. 1,5 - 2 lat. Gdyby wytrzymywały tylko rok, to bym pamiętał.