Problem z niepodpisanym sterownikiem

Witam, mam problem jak w temacie. Mianowicie, mam kontroler od starego xboxa, można rzecz, że od pierwszego, prawdziwego pierwszego, nie żadnego “one” tylko z nazwy. Jak niektórzy może wiedzą są do tego sterowniki pod komputer o pięknie dźwięcznej nazwie jak sama konsola. Ale no problem jest taki:
-sterownik nie instaluje się, znaczy instaluje, ale tylko wtedy gdy jest wyłączone sprawdzanie podpisu.
Więc, zainstalowałem bez niego, jednak po ponownym uruchomieniu komputera problem znów się pojawił.
"Sterownik nie mógł zostać zainstalowany ze względu na brak podpisu."
Chodzi o to, że on jest zainstalowany, ale system go jakby blokuje, bo chce sprawdzić podpis a go nie ma…

Czy jest jakiś sposób, na stałe, ale to na prawdę permanentne wyłączenie sprawdzania podpisów w Windowsie 10?
Próbowałem przez:

  • Uruchom ponownie + shift (po wyłączenia kompa i włączeniu problem powraca)
  • bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS (nic się nie dzieje, podejrzewam, że przez fastboot, jednak nie chce go wyłączać, czy jeżeli teraz fastboot blokuje dostęp temu? a na czas ustawienia tego bym go wyłączył i później włączył? to będzie działać?
    Czyli wyłączam fastboot, wklepuje komendę, restartuje, włączam fastboot, to czy działało by to zawsze wtedy?
    -gpedit.msc(również ta metoda zawiodła)

Forumowicze, liczę na was na prawdę bardzo.

próbowałeś/aś może:

bcdedit /set testsigning on

potem najwyżej ukryć komunikat o trybie testowym?

Odpada… Nie działaj mi wtedy sterowniki od połowy urządzeń w tym karty graficznej, takze skoro one nie działają, to nie potrzebuje też pada.

Nie, więc musiałoby tak zostać jak nie wywali ci znowu połowy sterowników.


Czyli zostało mi wyłączyć sprawdzanie podpisu i usypiac/hibernowac kompa,
bez wyłączania go

09.06.2017 11:24 AM “Loginy123” automat@dobreprogramy.pl napisał(a):

Nie jest to takie złe windows 10 to ma hybrydowe wyłączanie i się całkowicie wyłącza przy uruchom ponownie.

No raczej nic ci nie doradzą chyba że za 4 lata spamer że ktoś wydał własny podpisany sterownik i link do promowanej strony do wszystkiego.

Hibernacja działa, jestem zadowolony z efektów… Moim zdaniem Microsoft po
prostu nie dopuszcza tego sterownika, że względu na to, że ktoś inny go
napisał do ich pada, a nie oni sami, no ale tak to już z nimi niestety jest
:frowning:

11.06.2017 5:43 PM “Loginy123” automat@dobreprogramy.pl napisał(a):