Problem z obrazem w grach i przy odtwarzaniu filmów

A nie pojawiły się przy okazji jakieś inne problemy z tymi driverami? Bo jak na razie to jest wersja beta.

nie, ale denerwujące jest w sterownikach beta takie cyknięcie obrazem przy niektórych przejściach w oknach, ale to standart i chyba wszystkie bety tak mają moze to dlatego ze nie mają certyfikatu WQHL

edit

No i mamy sterowniki z numerkiem 158.18 z WQHL i nadal obraz krzaczy po paru odplaeniach gry :-x

■■■■■■■ nadal jest problem. Giery dzialaja w 1024x768@85Hz ale jak zwiekszyc rozdziale albo to znowu sie krzaczy :frowning: Ciekawe kiedy wyjda dopracowane stery. Zastanawiam sie juz nad wymiana karcioszki…

Ja jade na Catalystach 7.4 i nie mam zadnych problemów, nawet w rozdziałce 1600x 1200

Problemy z obrazem ,tzn pasy jakies kratki, blade kolory to mam tylko na pcSX i emulowanej gierce z PS2 Summoner2, troche pogrzebalem w opcjach, obraz sie poprawil, ale klatki sa na poziomie 10-50, podczas filmikow na engine’ie gry ok 10 a podczas gry 20pare :wink: Ciezko sie emuluje gry z PS2 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Stary, gadka jest o problemach z GF7900GS od Galaxy a nie o Radkach :slight_smile:

Swoja droga ciekawe jak wyglada sytuacja na Viscie 64bit…

Chciałbym odświeżyć topic, gdyż na dzień dzisiejszy mamy już stery wersje 162,22 i dalej problem jest ten sam (przynajmniej u mnie)

Czy ktoś wymyślił już jakieś rozwiązanie dotyczące GF 7900 GS Galaxy??

Na wszelki wypadek konfiguracja kompa:

Intel Core 2 6400 2,13

2GB DDR2 667mhz

Gf 7900GS Galaxy 512MB

WD 250GB

Vista Ultimate 32bit

Może to: http://rapidshare.com/files/46316292/Vista_x86_perf_and_rel_pack.rar.html pomoże :smiley:

Niestety nei pomogło… doczytałem się że problem występuje jedynie na domyślnym taktowaniu pamięci na karcie - czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak to zmienić bez zgłębiania całej sztuki OC??

Z góry thx

Jest takie CUŚ jak nVidia nTune :slight_smile:

http://www.nvidia.pl/object/ntune_5.05.25.00_pl.html

Niestety po zmianie taktowania o 1mhz w jedna lub druga strone i zastosowaniu wyskakuja pasy, a po restarcie kompa mamy wartosc domyslna (750mhz)

Jest metoda ktora pozwala to zrobic z poziomu Biosu??