Problem z odtwarzaniem filmu .avi

3 odtwarzacze - subedit, windows media player 11, bestplayer. Film .avi.

Zainstalowany pakiet filtrów ffdshow + ac3 filter

Film w subedit w ogóle sie nie otwiera, program działa bardzo niestabilnie

W bestplayerze - to samo, lecz przynajmniej otwiera sie, ale ma 2x mniejsze wymiary, sam program dziala dziwnie.

W wmp otwiera sie idealnie, ale jak wiadomo nie ma tam opcji uzywania napisów.

Jakies wnioski, propozycje, rozwiazania?

Polecam napisy w Windows Media Player - wystarczy zainstalować wtyczkę :slight_smile:

Ja używam Direct Vob Subedit, ale są też inne.

Wystarczy wpisać w Google WMP napisy

Naprawdę polecam trochę poszperać.

ja mam SubEdit-Player i odtwarza super filmy :o

Na viscie?

Co z tego jak mi nie odwarzał. Dwa razy instalowalem go i nic, tak jak kupe innych playerów. Kodeki mialem dobre. Nawet winrar mi nie chodzil dobrze. Problemy miał z wypakowywaniem.

W koncu ruszyl jako jedyny All Player i film obejrzalem. Teraz moge wykasowac juz wiśtę, mam dość :evil:

spoko podejście - tu nie jest winna vista tylko stare programy ktore zainstalowaleś na VISCIE oraz brak umiejętności dodania napisow w WMP :slight_smile: a warto bo mimo wszystko z kilku playerow pod vista WMP daje nalepszy obraz (ktory mozna podrasowac jeszcze pakietem FFDSHOW - a on pozwala uzyska właśnie napisy też :))

Witam! Może ktoś z was wie, dlaczego nie mogę odtworzyć napisów z DVD w WMP11 pod Vistą :o , podczas gdy pod XP SP2 wszystko odtwarza bez problemów. Czy może to być wina braku sterowników pod Vistę dla grafy (Radeon 9250)? Pisałem o moim problemie również tu: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=146284

Pozdro 8)

Zainstaluj CinemaPlayer…

Ja tez mam problem z windows media player 11, ale troche inny,a mianowicie program w ogóle nie odtwarza filmów avi divx i calej reszty oprócz dvd.jak staram sie uruchomic jakis film to mi wyskakuje komenda, ze program has stopped working i nic sié nie dzieje. Bestplayer pracuje,ale film ma mniejsze wymiary. Jedynym programem, który odtwarza mi filmy jak na razie jest Media Player Classic. Na napisach mi nie zalezy, ale chcialabym zrobic cos,zeby mi windows mp zaczal dzialac.Mam angielska wersje vista home premium.

Subedit aby dziala poprawnie, trzeba go uruchamiać jako Administrator.

Nero SHowTime + Videolan(http://www.videolan.org) i wszystko gra, bez zbednych kodekow, tylko te 2 progsy…chociaz w zasadzie jeden wystarczy :smiley: Tylko,ze o ile vlc player na xp odtwarzal wszystko, tak juz w viscie czasami ma jazdy…czesto odtwarza film bez obrazu, mimo iz ma stosowne kodeki;( czekamy na nowsza wersje pod viste…a co do showtime… idzie wszystko :wink: