Problem z Rootem Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531F

jasne już zamawiam

urządzenie już jest .
Proszę teraz o dokładną instrukcję co teraz mam zrobić

wkładam i telefon się sam uruchamia tylko nadal z błędem a nie w Download Mode . Pozostał mi tylko serwis prawda ?

Tzn.? Jakim błędem ? Download mode nie znika od tak sobie. Musiałbyś wgrać zły bootloader ale wtedy w ogóle byś nie uruchomił telefonu.

takim błędem

tylko nad nim piszę :
Na czerwono : ODIN MODE (MULTI CORE DOWNLOAD) Biało : PRODUCENT NAME: SM-G531F CURRENT BINARY: Samsung Official FAP LOCK : ON KNOX WARRANTY VOID : 0x0 Na niebiesko : Secure Download : Enabled Na szaro : AP SWREV: S1, L1, M1

Tu masz dokładny opis tego co masz zrobić. Błąd potwierdza to co napisałem w swoim pierwszym poście : masz problem z kablem usb ewentualnie z portem usb w tel. Choć na 99,9 % to kabel

czyli jak mam ten problem z kablem to już raczej nic nie poradzę .

zmień kabel na inny i skorzystaj z Kies’a żeby przywrócić firmware. Żaden serwis jest Ci nie potrzebny

kabel w sensie od ładowarki tak ?

Podłączyłem kabel od ładowarki . Zrobiłem co trzeba tylko teraz czekać . Nie udało mi się wejść w tryb Download Mode ale jakoś idzie . Aktualnie mam 51 % w "Trwa aktualizacja oprogramowania i inicjowanie "

Może być od ładowarki jeśli tylko jest to “pełen” kabel. (full wired cable - sorki ale zgóbiłem polski odpowiednik :confused: )

jakiś błąd mi wyskoczył

Naciśnij : Odzyskiwanie awaryjne
P.S. Powiedz mi czy jak uruchomisz telefon teraz i podłączysz do komputera to czy w menadzerze urządzeń coś ci się pokazuje ?

jak telefon jest podłączany do komputera to jest dźwięk czyli go widzi . Ps. Dałem odzyskiwanie awaryjne tylko chcą ode mnie jakiś kod odzyskiwania który nie wiem skąd mam wziąść

jakim menadżerze urządzeń w komputerze ? P.S a co powinno było widnieć w tym menadżerze ?

PPM na Mój komputer > właściwości > menadżer urządzeń (po lewej stronie u góry) Teraz rozwiń kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej i po podłączeniu telefonu powinien Ci się pokazać Samsung Mobile…

Pokazało się Samsung Mobile USB CDC Composite Device . Co teraz?

Pobierz Odin (V. 3.09) i SamFirm tool. Teraz uruchom SamFirm Tool i wypełnij jak poniżej:

Pobierz firmware, jak skończysz to daj znać napiszę co dalej

skąd mam wziąć pliki ?

Pobierz SamFirm tool (link masz w poście wyżej), otwórz i wpisz: Model i Region. zaznacz Auto i Binary Nature. Teraz naciśnij Check Update, następnie Download - podaj miejsce zapisu i poczekaj na zakończenie ściągania. Rozpakuj plik zip. Jak to zrobisz to napisz też czy masz jeden plik czy 5