Problem z routerem lub złe ustawienia. (Utrata pakietów itp.)

a co wpisałeś w cmd? czy jakiegoś programu używasz?

Ja używam Linuksa, nie mam Windows. Wpisałem traceroute onet.pl. To jest niemal to samo tylko pod Linuksem domyślnie używany jest UDP a pod Windows ICMP.

Tylko Ty masz 0 packetlose, a pingploter pokazuje utratę pakietów połączenia.

Ile razy mam Ci powtórzyć, że twoje testy niczego nie udawadniają? Będziesz współpracował i zrobisz to co zalecają Ci ludzie, którzy się na tym znają czy kończymy temat i będziesz się męczył z tym co masz?

Niestety Twoich zaleceń nie mogę wprowadzić w życie, te laptopy są do pracy biurowej na jakieś starej integrze graficznej, nie mam skąd wyczarować sprzętu do testów (rodzina, znajomi etc).
Mój komputer jest po paru formatach, testowałem podzespoły bardzo dokładnie i na wszelkie sposoby. Wymieniłem pasty chłodzące, zrobiłem wszystko by zoptymalizować komputer i fpsów mi nie brakuje. Po za tym umiem odróżnić rozgrywkę na lagu internetowym od słabego sprzętu. W grach offline gra mi się bez najmniejszych opóźnień.

Skoro laptop jest za słaby to podłącz komputer i na nim przetestuj rozgrywkę sieciową.

Ja podłączyłem komputer bezpośrednio do źródła i jest to samo, pisałem o tym.

Przewodem UTP?

Problem na kablach UTP dalej występuje, a testy wróciły po czasie do wcześniejszych wartości.

Dołączam ssy testów.

ssy.zip (872,0 KB)

A gdzie Ty tam na tym wykresach widzisz problem?
Na adresach 185.40.65.1 i 162.249.72.1 po prostu nic nie odpowiada na ICMP. Więc utrata 100% jest zupełnie normalna.

Nie wiem, Riot suuport twierdzi, że to jest wina mojego dostawcy Internetu i powinienem go zmienić.
Testowałem dziś jeszcze CS:GO, podobny problem, ścinki co chwilę itp… jakbym miał ping 100+, a mam 15.