Problem z Routerem WR740N brak internetu w googlowskich aplikacjach

Daj link do instrukcji telewizora.
“IP od dostawcy jest potrzebne tylko i wyłącznie do stawiania serwera, monitoringu itp?” - nie rozumiem.

IP Publiczne, zewnętrzne :slight_smile: Czytaj wszystko co pisze bo mam wrażenie, ze wypluwasz połowę :grin:

LG 49LH570V Googluj :stuck_out_tongue:

Między innymi. Przydaje się też przy połączeniach P2P. Ale poza tym dla przeciętnego użytkownika nie powinno mieć to znaczenia.

Nie Spamuję to nie żyję :joy::joy:

Nawet jak w DHCP ustawiamy wymuszanie połączenia z innym serwerem DNS to NAT operatora na wewnętrznym IP czegoś nie pomiesza i dalej nie będzie szło mimo wszystko przez DNS operatora?

Nie będzie, chyba, że operator podmienia zapytania na porcie 53 (DNS) i przekierowuje do swojego serwera co jest mało prawdopodobne.

1 polubienie

Daj linka.

Ale mi to nie potrzebne, sam chcesz wiedzieć??:slight_smile:

Magic, z 10 lat szukałem a telewizor chyba młodszy produkcyjnie.

Nie, Ty chciałeś znać konfigurację i jak to ustawić.

Serio? :thinking:

Ja się pytałem jak się zachowuje urządzenie, które łączy się z routerem, na którym są ustawione dwa DNSy, a ono wykrywa jeden DNS. Ty natomiast daj instrukcje i daj instrukcje :grin::grin:

EOT. Nic się nie chcesz nauczyć.

Nie prawda. Nie odpowiedziałes na to pytanie, a chyba z 4 razy powtórzyłem.

Jeszcze raz bo nie rozumiesz.

Masz ustawione dwa adresy IP DNSów, a urządzenie łączące się z routerem widzi jeden adres DNS. Co wtedy gdy ten jeden DNS padnie?? Czy poprostu urządzenie widzi oba DNSy, a pokazuje jeden w statystykach czy czymś takim jak na moim zdjęciu?

Ty unikasz odpowiedzi na to cały czas zasłaniając się, że nie chce się nie wiem czego nauczyć. Na inne rzeczy odpowiedziałeś i przyjąłem, nie dopytuję.

Odpowiedź już dawno padła, masz to napisane krok po kroku: jak żadnen ustawiony DNS nie rozwiąże nazwy, to na tym się kończy. Nazwa jest nierozwiazana.

Dobra SORRY. :slight_smile: