Problem z serwerami AQQ?

(Borys951) #1

Podczas rejestracji konta w AQQ wyskakuje mi informacja że nie dało się nawiązać połączenia z serwerem AQQ. CZyżby problemy z ich serwerami??

(Kubakuderski) #2

aqq 2,0 czy 1,x??

(Monczkin) #3

Nie ma znaczenia. W obu wersjach nie działają dziś serwery - przynajmniej te, z którymi ja się łączę.

(Kubakuderski) #4

mi aqq 2,0 działa a 1.x nie :slight_smile: ale raczej z serwerami aqq nie ma problemu

(Borys951) #5

Nie wiem co to było ale juz jest normalnie

(Monczkin) #6

Awaria, normalne.

(Allegretto14) #7

U mnie AQQ juz nie działa 2 h :frowning: , więc pewno coś u nich padło

(Unga Unga) #8

U mnie od dwóch, albo trzech dni są przerwy po kilkadziesiąt minut.

(VPN) #9

Sieć AQQ będzie stopniowo zanikała aż do prawdopodobnie całkowitej likwidacji na rzecz Jabbera, ale to dopiero po wydaniu stabilnej wersji AQQ 2.0 :slight_smile:

(Monczkin) #10

Skąd ta informacja ??

(VPN) #11

Z oficjalnego forum AQQ:

http://forum.myportal.cn.net.pl/index.php?showtopic=12010

(Monczkin) #12

Ok.

Na przyszłość proszę podawać źródła takich informacji.

(Unga Unga) #13

Czy warto już przejść na AQQ 2 czy jeszcze jest na tyle dużo błędów że lepiej pozostać przy AQQ 1 ??

(Monczkin) #14

Unga Unga u mnie działa stabilnie i nadaje się już do pracy. Jako, że jest to beta, więc wypadki się zdarzają. Proponuję zainstalować obok wersji 1.x i zobaczyć.

Od razu piszę, że nie ma skórek (są trzy, ale takie sobie), nie ma dodatków.

(VPN) #15

Lepiej pozostać przy starszej wersji i poczekać na wydanie stabilnego AQQ 2.0. Może działa już w miarę stabilnie, ale wciąż brakuje mu wielu funkcji znanych z poprzedniej wersji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze wersja stabilna powinna się pokazać pod koniec tego roku lub w pierwszym kwartale 2008 r.

(Unga Unga) #16

Tak się da ??

Nie nałoży mi się dwójka na jedynkę ??

Aha, czy dwójka ma opcję "Wyślij wycinek" itp. bo na tym bardzo mi zależy.

AQQ używam chyba od 3 lat ( ranga 38 ) i nie wyobrażam sobie przejścia na inny komunikator, a już napewno nie na GG :stuck_out_tongue:

(VPN) #17

Tak, instalacja AQQ 2.0 obok starszej wersji jest możliwa, jednak jest to wersja beta nie polecana do używania zamiast starszej, a jedynie do testowania. Na początku uruchamia się wygodny kreator migracji.

Opcja wysyłania wycinków już działa, ale chyba jeszcze nie dla sieci AQQ, natomiast na GG czasem działa, a czasem nie.

(Monczkin) #18

Tak

Nie. Przy instalacji zaproponuje ci import kontaktów i archiwum do nowej wersji. Wystarczy czytać komunikaty przy instalacji.

Tak

66 :wink:

(Unga Unga) #19

:o Chyba ponad 5 lat :slight_smile:

Jeśli dwójka nie zakłóci mi jedynki to z ciekawości zobaczę z czym to się je tym bardziej że z czasem i tak będzie trzeba przejść na AQQ 2.

(Anuleczka10) #20

ja też mam problem :frowning:

przy stwarzaniu nowego użytkownika wyświetla się czy ma ściągnąć liste gg znalezioną na komputerze,a potem wyskakuje "nie udałą połączyć się z serwerem AQQ" .... :evil:

co mam zrobić?