Problem z serwerami AQQ?

Podczas rejestracji konta w AQQ wyskakuje mi informacja że nie dało się nawiązać połączenia z serwerem AQQ. CZyżby problemy z ich serwerami??

aqq 2,0 czy 1,x??

Nie ma znaczenia. W obu wersjach nie działają dziś serwery - przynajmniej te, z którymi ja się łączę.

mi aqq 2,0 działa a 1.x nie :slight_smile: ale raczej z serwerami aqq nie ma problemu

Nie wiem co to było ale juz jest normalnie

Awaria, normalne.

U mnie AQQ juz nie działa 2 h :frowning: , więc pewno coś u nich padło

U mnie od dwóch, albo trzech dni są przerwy po kilkadziesiąt minut.

Sieć AQQ będzie stopniowo zanikała aż do prawdopodobnie całkowitej likwidacji na rzecz Jabbera, ale to dopiero po wydaniu stabilnej wersji AQQ 2.0 :slight_smile:

Skąd ta informacja ??

Z oficjalnego forum AQQ:

http://forum.myportal.cn.net.pl/index.php?showtopic=12010

Ok.

Na przyszłość proszę podawać źródła takich informacji.

Czy warto już przejść na AQQ 2 czy jeszcze jest na tyle dużo błędów że lepiej pozostać przy AQQ 1 ??

Unga Unga u mnie działa stabilnie i nadaje się już do pracy. Jako, że jest to beta, więc wypadki się zdarzają. Proponuję zainstalować obok wersji 1.x i zobaczyć.

Od razu piszę, że nie ma skórek (są trzy, ale takie sobie), nie ma dodatków.

Lepiej pozostać przy starszej wersji i poczekać na wydanie stabilnego AQQ 2.0. Może działa już w miarę stabilnie, ale wciąż brakuje mu wielu funkcji znanych z poprzedniej wersji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze wersja stabilna powinna się pokazać pod koniec tego roku lub w pierwszym kwartale 2008 r.

Tak się da ??

Nie nałoży mi się dwójka na jedynkę ??

Aha, czy dwójka ma opcję “Wyślij wycinek” itp. bo na tym bardzo mi zależy.

AQQ używam chyba od 3 lat ( ranga 38 ) i nie wyobrażam sobie przejścia na inny komunikator, a już napewno nie na GG :stuck_out_tongue:

Tak, instalacja AQQ 2.0 obok starszej wersji jest możliwa, jednak jest to wersja beta nie polecana do używania zamiast starszej, a jedynie do testowania. Na początku uruchamia się wygodny kreator migracji.

Opcja wysyłania wycinków już działa, ale chyba jeszcze nie dla sieci AQQ, natomiast na GG czasem działa, a czasem nie.

Tak

Nie. Przy instalacji zaproponuje ci import kontaktów i archiwum do nowej wersji. Wystarczy czytać komunikaty przy instalacji.

Tak

66 :wink:

:o Chyba ponad 5 lat :slight_smile:

Jeśli dwójka nie zakłóci mi jedynki to z ciekawości zobaczę z czym to się je tym bardziej że z czasem i tak będzie trzeba przejść na AQQ 2.

ja też mam problem :frowning:

przy stwarzaniu nowego użytkownika wyświetla się czy ma ściągnąć liste gg znalezioną na komputerze,a potem wyskakuje “nie udałą połączyć się z serwerem AQQ” … :evil:

co mam zrobić?