Problem z uruchomieniem panela Intel

Witam proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Problem polega na tym gdyż klikając prawy przycisk myszy klikam na panel ustawienia intel dwa razy i nic się nie dzieje. Wszystkie sterowniki są aktualne. Mój system to Windows 10 64 bit.

A jak klikniesz na lewy przycisk myszki…?

Chodzi mi prawy przycisk myszy i tam mam panel intel i lewym na to i się nie uruchamia.

Prawy przycisk otwiera menu kontekstowe. A nie zatwierdza.
Spróbuj kliknąć prawym w dowolnym pustym miejscu na pulpicie (powinno wyświetlić się menu kontekstowe).
Jeśli nie, sprawdź ustawienia myszy (czy nie jest przestawiona dla leworęcznych/ praworęcznych)

Menu kontekstowe się odpala lecz potem klikając w panel ustawień intel przez chwilę kręci się kółko koło kursora lecz panel się nie uruchamia.

Ok, w takim razie spróbuj zainstalować najnowszy sterownik ponownie ze strony producenta laptopa.
Jak zrobisz, daj znać.

Nie wiem czy coś źle robię ale nie ma tam sterowników do Intel UHD 620. Może trzeba pobrać ze strony intel?

Możesz spróbować…, ale dedykowane sterowniki znajdziesz na stronie producenta laptopa. (muszą być)
Jaki masz model laptopa? (spróbuję znaleźć)

Jest to Acer Nitro AN515-42. Jestem teraz na stronie producenta i jest są tam dwa sterowniki VGA z tego co teraz wyszukałem są to sterowniki do kart graficznych nie wiem czy pobrać jedno czy obydwa. Nie orientuję się zbytnio w temacie podzespołów.

Najlepiej obydwa…

Okej pobiorę i dam znać czy problem rozwiązany.

Pobrałem oby dwa pliki wypakowałem i niestety nie orientuję się co mam teraz zrobić.

Niestety nie wiem co mam zrobić. Może podasz link do pobrania sterownika Intel UHD 620 bo nie wiem skąd to pobrać a w folderze VGA jest dużo plików.

Po ściągnięciu sterownika i jego wypakowaniu:

Nie wiem dlaczego ale gdy klikam w ten plik to wyskakuje Ten system nie spełnia minimalnych wymagań do instalacji tego oprogramowania.

Nie masz przypadkiem procesora AMD?
W takim przypadku sterownik ma prawo nie działać…

Nie, jest to intel.

Spróbuj to jeśli uważasz, że masz CPU intela…
Widocznie acer nie udostępnił sterownika dla karty intel

Ok zainstaluje sterowniki z tej aplikacji.

Jest tam tylko sterownik Intel Rapid ale Intel UHD 620 nie ma.