Problem z Windowsem albo komputerem Pomocy!

Witam

Mam mały problem dotyczący mojego komputera a mianowicie Windowsa. Systuacja wygląda tak że komputer dziłał ale strasznie się mulił. Postanowliłem zroić formata całego dysku. Po wgraniu windowsa xp sp2 konkuter nie chce się uruchomić…

Pokazują się wszystkie jego dane ale paska ładowania nie ma. Nie wiem co zrobić :frowning: . Prosze o pomoc

Spróbuj uruchomić explorer.exe przez menedżer zadań.

ale komputer się włancza pokazuje mi się dane płyty głównej i innych urządzeń komputera i tyle

Po pierwsze kolego, jakiego paska ładowania? Od systemu? Jak tak to na pewno coś jest nie tak z systemem, spróbuj przywrócić usługi katalogowe Windows( zresetuj i szybko wciskaj f8 pojawi się czarny ekran i wybierz odp. opcję) jak to nie pomoże to spróbuj na innej partycji zainstalować Windowsa. Być może dysk pada. Pozdrawiam serdecznie i szanuj język ojczysty, pisz poprawnie! :x :slight_smile:

Już tak próbowałem. Dysk na innym komputerze działa a na tym nie chce

pozmieniaj może taśmy :slight_smile:

taśmy pozmieniałem, przeinstalowałem win jeszcze raz i różnica jest taka że na awaryjnym włączył mi się raz a więcej już nie chciał. Pod innym komputerem dysk pracuje normalnie

To masz zrypane cos

Reinstalacja Windows XP bez utraty danych: instalacja-nakladkowa-windows-t486919.html

Czy to problem z oprogramowaniem (Windows) czy ze sprzętem? Spróbuj uruchomić jakiegoś Linuksa, który nie wymaga instalacji na twardym dysku (Damn Small Linux http://www.damnsmalllinux.org albo Ubuntu http://www.ubuntu.com/ - patrz “metoda druga” tu odzyskanie-danych-dysku-sytuacji-gdy-system-nie-dziala-t492904.html). Jeżeli pod Linuksem też będą problemy to oznaczać to będzie prawdopodobnie problemy ze sprzętem. Jeżeli Linux będzie normalnie działać,to na przykład masz problem z dyskiem (podłączenie dysku) albo z Windowsem XP (zła płyta, spróbuj załatwić inną wersję).

Problemy ze sprzętem, czyli trzeba sprawdzić sprzęt:

  • sprawdzenie pamięci:

Podobny temat: blue-screeny-windows-sp3-t491741.html?hilit=hdtune

Daj znać o efektach.

Powodzenia.

Pozdrawiam.

Dzięki za pomoc, Pomogło Wina była kości Ram. na jednej sie włanczał a na dwóch nie chciał ale bardzo dziękuje za pomoc. :lol: