Problem ze Zdjęciami (Kolaże)

Witam

Ja mam taki problem.

Chce zrobić kolaż z 25 zdjęć dla wychowawczyni na zakonczenie roku, zeby było tak powiem " Orginalnie" :smiley: i nie wiem w jakim programie to zrobić .

Jaki jest najlepszy program?

Prosze Was o Pomoc :frowning:

może spróbuj samemu zrobić posiłkując się tym tutorialem:

przyklejamy-zdjecie-tasma-klejaca-t105369.html

Widze ze tylko jedno zdjęcie a mi potrzeba na JEDNYM zdjęciu 25 zdjęć ; /

no to 25 razy to samo, zrób w jednym projekcie.

Spróbuj to:

http://www.shapecollage.com/download.html

krótki tutorial na ten temat po zarejestrowaniu się na forum:

http://dziadek.webd.pl/viewtopic.php?t=1029

Ps.Na tym samym forum znajdziesz wzorce wieloramek robione w Paint Shop Pro.

http://dziadek.webd.pl/viewtopic.php?t=549

Poszukaj czegoś dla siebie :arrow:

http://www.gimpuj.info/index.php?action=tutoriale

Podii ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Np. Picasa 3.1 Build 71.43

Hej,

Na zrobienie szybkiego kolażu jest jeszcze jeden sposób - bardzo, ale to bardzo prosty. Ściągasz i instalujesz program Picasa 3, który znajdziesz TUTAJ. Następnie dodajesz do programu odpowiednie zdjęcia, zaznaczasz je i z dolnego menu wybierasz ikonkę “Kolaż”. Zmieniasz odpowiednie ustawienia i gotowe…

Powodzenia,

Dimatheus

P.S Sorry ale zapomniałem wam powiedzieć ze ja te zdjęcie chce wywołać . Ten program Shape Collage to jest dobry ale za mało miejsca i zdjęcia sa na sobie a mi chodzi o to zeby były takie fajne nie musza byc obok siebie ale zeby było widać drugą osobe , zeby zdjęcie nie zasłaniało żadnej osoby.

Dodane 09.06.2009 (Wt) 16:19

Sorry ale zapomniałem wam powiedzieć ze ja te zdjęcie chce wywołać . Ten program Shape Collage to jest dobry ale za mało miejsca i zdjęcia sa na sobie a mi chodzi o to zeby były takie fajne nie musza byc obok siebie ale zeby było widać drugą osobe , zeby zdjęcie nie zasłaniało żadnej osoby.

fakt wywołania niczego nie zmienia, tworzysz jedno tło i tylko nanosisz na nie wy edytowane zdjęcia, na pewno lepiej to wygląda niż w przypadku użycia programu do tworzenia kolaży.