Problem

Mam problem !!

z tego co mi wiadomo to nie pójdzie :]

Musisz wymienić napęd, chyba, że miałbyś obraz tej płyty na dysku.

oj co ja bym dał :rotfl: San Andreas itp. :lol:

jedyne wyjście

;]

Nie prawda. Wiem bo mój kumpel tak kiedyś robił że mógł odpalać DVD na zwykłym CD-R bez żadnej ingerencji w napęd. Robił to jakimś programem ale niestety nie pamiętam, ale pamiętam tyle że bardzo wolno mu to szło i się mocno komp cioł.

POZDRO :twisted:

wątpię w to co mówisz, CD ma inną budową od DVD i program raczej nic nie zmieni :roll:

ta bajke slysze juz niepierwszyraz i kolejny raz tne z tego niesamowitego łacha :hahaha: takie rzeczy ta sa raczej fizycznie niemozliwe i ktos ci ladne bajki opowiadal pewnie kolejny Andersen :lol:

:o :o :o

Dobre dobre… A moze wie jak z 10 zlotowki zrobić 200 calkiem legalnie bez ingerencji w banknot… :smiley: :smiley:

dobry przyklad hehehe

powiedz koledze ,ze mu sie cos pomylilo.

A ty jak to sobie wyobrazasz ?gdyby byla taka mozliwosc nikt niekupowal by DVD tylko czytniki cd bo sa przeciez tansze … .

ps.twoj kolega ma pewnie duze zdolnosci pisarskie i lubi fantazjowac.

Edgar zainwestuj ze 300 zł i skończą się twoje poblemy

np.

http://www.isklep.net/index.php?main_pa … ts_id=2309

ja bym proponowal aby kolga napisal ksiazek dobrze czytala by sie ja do poduszki :lol: a i sprawdz czy kolega nie ma czasem gorączki bo moze ma jakieś majaki i sam juz nie wie co mowi :expressionless:

Widze ze temat przeksztalcil sie w obsmiewanie innych a nie widac rzeczowych odpowiedzi :>

Otoz jesli masz kogos kto moglby ci zrobic obraz plytki DVD to potem mozesz taki obraz otworzyc w jakims emulatorze (Virtual DAEMON czy cus).

Sami nie wiecie co mówicie. Dałem dla kumpla na DVD UT 2004 i przy mnie odpalał na swym kompie a ma CD ROM. Jak w normalnym czytniku DVD zainstalowanie trwało pray dobrym sprzęcie około 20 min to u niego trwało to kilka godzin.

Nie POZDRO :evil:

To swojego kolegi spytaj jakim to programem robił lecz nie wierzę w to że ójdzie :shock:

nie ma takiego czegoś, DVDROM i CDROM to dwie inne bajki :lol:

Idź do jakiegoś kumpla co ma DVD zrób sobie obraz płyty prześlij sobie w sieci zamontuj w wirtualnym dysku i po sprawie

Kornik13 to jest niemozliwe niewkrecaj i wiem co mowie .

zeby zrobic obraz pierw trzeba skopiowac gre co jest nielegalne .

Jeśli ma sie orginał to raczej można jest on traktowany jako kopia zapasowa

ale w tym przypadku nie bo ta kopia ma wyjsc do sieci a poza tym niejest robiona dla potrzeb wlasciciela tylko osoby drugiej.

Nie czytałeś moze ze gosciu chce SOBIE zrobic obraz bo nie ma napędu?

Moim zdaniem zgraj grę u kogoś kto ma DVD do ISO a potem rarem podziel tak ze zmiesci się w częściach na kilku płytkach. Potem wystarczy skopiować na dysk a WinRAR sam powinien sobie to złożyć.