Problemy z błędami/potrzebami restartu

Witam, zacznę od tego, że to mój wcześniejszy temat, opisałem tam wcześniejszy problem oraz całąspecyfikacje kompa i co z nim robiłem:

http://forum.dobreprogramy.pl/problem-z-logowaniem-do-windows-81-logi-t502003/

z tamtym problemem poradziłem sobie wykonując to klik  czyli wyłączyłem legacy USB mode w biosie. Mimo, że pozbyłem się wrednego problemu z niemożliwością zalogowania przy cold boocie, pojawiło się kilka innych problemów.

 

  1. Subskrybent powiadomień usługi winlogon <GPClient> był niedostępny i nie mógł obsłużyć zdarzenia powiadamiania.

  2. Nie można uruchomić usługi Klient zasad grupy z powodu następującego błędu: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

  3. Nie można uruchomić usługi Asystent logowania za pomocą konta Microsoft z powodu następującego błędu: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

  4. Nie można uruchomić usługi Harmonogram klas multimediów z powodu następującego błędu: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

 

To chyba te w największej ilości i najbardziej rzucające się w oczy. 2 problem powoduje, że system uruchamia się z dymkiem ostrzeżenia o niemożności używania użytkowników bez administratora. 4 problem powoduje zwiechy podczas prób odtwarzania filmu/zwiechy odtwarzacza co nie powinno się zdarzać na tej maszynie.

 

Z ciekawości wykonałem sfc/ scannow jednak nie znalazło żadnych błędów. 

 

Jeżeli mam coś jeszcze dorzucić, jakieś logi cokolwiek to piszcie. Nie mam czasu chwilowo na żadnego formata tym bardziej, że jak wróce do wszystkich posiadanych programów problem znów może wystąpić :slight_smile:

 

Z góry dzięki

 

Kolejne dziwne zachowanie, przeywrócenie kompa ze stanu uśpienia, potem totalna zwiecha czarny ekran brak reakcji na myszkę(którą było widać)

  1. Aparat reguł zgłosił próbę aktywacji licencjonowania zbiorowego zakończoną niepowodzeniem.

2. Komputer nie uzyskał przydziału adresu z sieci (od serwera DHCP) dla karty sieciowej o adresie sieciowym 0x00FFD90B6E64. (występują na zmiane dwa adresy sieciowe)

Niestety, właśnie powrócił mój poprzedni problem a mianowicie

 

  1. Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi BITS.
  2. Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi ShellHWDetection.

Czyli tak jak wcześniej - nic się nie dzieje po wpisaniu hasła przy logowaniu, dopiero reset pomaga. Nikt nie wie, co z tym zrobić?