Problemy z eMule - Zgłoś -

(Segeta) #1

Witam serdecznie :D. Jeżeli macie jakieś problemy z eMule to proszę je zgłaszać tutaj :). Już wiele lat siedze na eMule i dużo już wiem na ten temat! Więc zapraszam.

(Kefas) #2

Hej!

Mam do Ciebie pytanko:

jak skonfigurować parametry łącza w emule pod kątem sieci LAN ?

(Segeta) #3

Hmmmm. To zależy jaki rodzaj masz i jaka jest prędkość tego łącza.

(Kefas) #4

oficjalnie moja sieć osiedlowa lan jest o przepustowości 100Mb/s

ale gdy testuje łącze na stronce:www.numion.com to szybkość waha sie od 19 kbps do 300 kpbs. Wiesz u mnie to zależy od ilości urzytkowników którzy korzystają z łącza w danej chwili.

(Segeta) #5

Prosze bardzo:

Dowload: 32 kb/s

Upload: 8 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 1000

Całkowita liczba połączeń: 60

Ilość połączeń na 5s: 40

(Krzysiek21) #6

jakie te ustawienie by nie były,to najlepiej jest metoda prób,i błedów,i oczywscie testowanie róznych wersji,bo kazda u innego inaczej sie sprawuje.

(Krzysiek(PL)) #7

Mam pytanko. Jak mam skonfigurować eMule chodzi mi o parametry łącza mam sieć LAN ale u mnie prętkość wacha się od 80kbps do 110 kbps (sprawdzałem na http://www.numion.com)

(filozof) #8

Wszedłem tam i jakoś nie wiem jak to sprawdzić...

(Lexusdesign) #9

Wchodzisz w numion.com z menu wybierasz yourspeed, zaznaczasz Polska [Poland] i .. start! :lol:

(Shakin23) #10

http://www.numion.com/YourSpeed/

Zaznaczasz Poland dajesz Start! i zaczyna testować.

Mam jeszcze pytanko bo mam eMula 0.40f.26 Neostrade i słabe transfery jak je ewentualnie zwiększyć? Bo raczej nie jest to wina źródeł bo tych jest dużo. Testowałem speeda na numion.com i wyszło mi Throughput - 167 kbps.

(Segeta) #11

Dowload: 16 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 700

Całkowita liczba połączeń: 45

Ilość połączeń na 5s: 35

(Krzysiek(PL)) #12

Serdeczne dzięki

(pietras) #13

Dopiero zacząłem się bawić eMule. Jak poustawiać Parametry Łącza dla prędkości netu 128kbps? (stałe łącze)

(Konserwa Tysta) #14

Jeśli można ja również chciałbym się dowiedzieć jaka jest optymalna konfiguracja. Moje parametry to: Neostrada, Throughput - 234 - 481 kbps/s,

(Krzysiek21) #15

Ja tez ma NEO,i teraz używam,eMule moda emule0.41b29-MorphXT-v1.0-HOTFIX,a moje ustaienia to:

Pobieranie możliwosci: 64KB/s

--||-- limity :64KB/s

Wysyłanie możliwosci : 16 KB/s

--||-- limity 10-11 KB/s

Ilosc zródeł na plik 200-300

Limity połączeń 500-700

Liczba nowych połączeń na 5 sekund: 40-60

Takie są moje,i u ciebie nie koniecznie sie sprawdzą,a najlepszą metodą na początek,bedzie ustawic,orginalnie,czyli w zakłądce paramtery połączenia na dole kliknij Wizard,i ustaw,wpierw pod twój typ łącza czyli 512/128,i niech na tych ustawieniach bedzie tydzień,pozniej możesz,sie bawic w ustawienia po swojemu,najlepsza metoda:metoda prób i błędów,i przedewszystkim CIERPLIWOSC!!!

(system) #16

Dowload: 16 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 500

Całkowita liczba połączeń: 50

(system) #17

Dowload: 0 (bez limitu )

Upload: 12 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 2000

Całkowita liczba połączeń: 100