Problemy z eMule - Zgłoś -

Jestem początkującym użytkownikiem Emule. Też mam stałe łącze 128 kbps. Ustawiłem tak

Dowload: 16 kb/s

Upload: 8 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 500

Całkowita liczba połączeń: 50

ale nie mam tego

Ilość połączeń na 5s: 35

gdzie to jest :?:

Aha i z tym LowID to mniej więcej ile trzeba poczekać aż sie zaczna ściągać pliki

Z góry dzięki za odpowiedź

Mam ściągnięte trzy pliki i każdy ma inne rozszczerzenie:

1 - *.cue

2 - *.nfo

3 - *.bin

Co mam z tym zrobić? Czym to nagrać?

*.bin o ile się nie myle to obraz płyty i trzeba go wypalić np Nero :slight_smile:

*cue to maly skrot do programu nagrywajacego naciskajac na niego powinien ci sie wlaczyc program do nagrywania

*bin to obraz plyty ktory wypalisz alcoholem 120% no albo innego rodzaju programami do nagrywania a jak chcesz przed nagraniem zobaczyc jak gierka wygalda to wrzucasz obraz plyty do alcohola.

*nfo otwiera sie notatnikiem w ktora sa podane dane danego pliku np ile zajmuje i rozne bdurki glowne jest on po to ze jest w nim podany serial jesli gra lub program wymaga go przy instalacji.

Jak zrobić, by ściągało ode mnie jak najwięcej osób? Bo jak na razie maksymalnie ściąga tylko pięć! Jak to zmienić?

Ja bym sie nie martwił tym, że tak mało osób od Ciebie ściąga, ale jak już tak bardzo chcesz zwiększyć to możesz to uczynić w opcjach łącza, czy połączenia już nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa. Być może będzie trzeba skorzystać z wizarda. Jak już go odpalisz to znajdziesz stosowne opcje - górna część okna.

Dzięki Pawek :slight_smile:

Mam pare problemów z eMule.

1.W Win98se po zamykaniu włąsnie muła wyskakiwał BlueScreen Z błędem VxD. Co to w ogóle jest to Vxd? I dlaczego ten błąd występuje?

2.Dlaczego po odpaleniu eMule komputer nie chce się do końca zamknąć (win98se: winXP)?

  1. Posiadam stałe łącze z telewizujnej sieci kablowej i IP publiczny. ID maiłem zawsze High i emule sciągałz prędkością do 14 kB/s prawie cały czas. Korzystam z moda LSD12d-AMD. Ostatnio zainstalowałem WinXP i muł chodził spokojnie tzn. tak samo jak na Win98se. Po drugim formacie też sprawiałsię bez zarzuty, lecz już po trzecim (obecna konfiguracja, której używam) cały czas mam Low ID mimo, iż IP nadal mam publiczne. Sprawdzałem czy nie posiadam żadnego wirusa itp. I takowego nie ma. O co może chodzic?

Witam!!

Pomókłby mi ktos skonfigurwac emule do mojego locza (siec osiedlowa) !!

Throughput (2)

4356 Bps

bytes per second

Throughput

35 kbps

kilobits per second

Posze o pomoc !

Jak masz problem z e-mule to go odinstaluj. Ja to zrobiłem już dawno i używam azureusa i jestem zadowolony.

ehh panowie,cztajcie,czutajcie i jeszcze raz czytajcie…www.osiol.com

Najlepiej zmien moda,bo ten jest wykluczony z oficjalnych z powodu nie dozwolonej pewniej opcji i mozna go smiało nazwać ze jest lecherem…

My quastion:

Gdy się połącze z jakimś serwerem to na początku przy ściąganiu mam niebieski pasek, potem trochę ciemniejszy i tak już zostaje. Skonfigurowałem eMule (myślę, że napewno dobrze :D). Jest na to jakaś rada? Obecnie z niego zrezygnowałem bo mnie wkur… :D, zainstalowałem iMesha oraz DC++ i dobrze zrobiłem :wink:

ja mam takie wazne pytanie

po wystapieniu bledu systemowego (komp mi sie z resetowal )zniknely mi oprawie wszystkie pliki z emule’a ale sa one w katalogu temp ,jednego pliku ktrego sciagam mulem w dziale download jest 1 a w katalogu temp jest takichsamych trzy jak je usune to inny plik nie zostanie uszkodzony czy raczej moze sie cos stac??

bardzo prosze o odp

ps.:jak jest cos niewyraznie napisane to opisze wyrazniej :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

jesli ci znieknały to polecam program DonkeyDoctor on jest włąsnie do dzywskiwania plików kóre zgnieły.

Moze to Ci pomoze

tak ale sciagam to samo jeszcze raz to samo wiec tamto mi jush niejest potrzebne tyko niepotrzebnie miejsce na dysku zajmuje

wiec wole je usunac ale niewiem ktory to jest i jak to sprawdzic

niewiedzialem ze mozna je odzyskac

jesli mozna wiedziec to z kad sciagnac mozna donkeydoctor’a??dzieki za pomoc

Zalacz mula nacisnij prawym przyciskiem myszy na zadany plik i wybierz Informacje o pliku tam bedzie pod jaka nazwa w katalogu temp wystepuje plik. I to co chcesz to wywal tylko zostaw jeszcze oprocz tego pliku podanego w mulu pliki tej samej nazwy part.met.bak i part.met. Nigdy jeszcze tak nie robilem i nie mam pewnosci czy to zadziala :frowning: .

nie nie ,ja chce usunac te pliki ktore mi zniknely , a te ktore sa w emule to zostawiam .jest na odwrot :slight_smile: 8)

Co mam zrobić, żeby eMule ściągał szybciej?? Bo pliki potrzebują kilku dni na pobranie. Pozdrawiam!

Czekać cierplwie i mieć właczonego cały czas,najlepiej na noc zostawic,i CIEPRLIWOSCI! !!